Pojišťovny » Tiskové zprávy » Běžte s FLEXI pro Paraple

Běžte s FLEXI pro Paraple

9.9.2013, Tiskové zprávy, Pojišťovna České spořitelny

Běžte s FLEXI pro Paraple

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny vás zve na Běh pro Paraple. Pojďte spolu s FLEXI podpořit hendikepované spoluobčany, a to 11. září 2013 v Letenských sadech. Zdeňku Svěrákovi předáme šek na 100 000 Kč.

Naší dlouhodobou strategií je pomoc klientům zejména v případě závažných životních situací a tento cíl máme s Centrem Paraple společný,“ shrnuje důvod podpory Centra Paraple Světla Košková, vedoucí oddělení marketingu a PR Pojišťovny České spořitelny. „FLEXI životní pojištění prostřednictvím Běhu pro Paraple pomáhá lidem poprat se s osudem a naučit se žít s hendikepem.“

Termín konání čtrnáctého ročníku benefiční akce ve prospěch Centra Paraple přesunuli organizátoři z důvodu povodní z června na září. Sportovní klání začne 11. září v 15 hodin v pražských Letenských sadech. Účastníci Běhu pro Paraple podpoří hendikepované spoluobčany zaplacením startovného a mohou si užít večerní koncert Jaroslava Uhlíře.

Zástupce FLEXI životního pojištění prezidentovi Centra Paraple, Zděňku Svěrákovi, předá šek na 100 000 Kč. Paraple podpoří také zaměstnanci Pojišťovny České spořitelny, kteří se Běhu pro Paraple účastní pravidelně. I letos si na 100 metrů dlouhé trase zazávodí se svými kolegy a startovné 300 Kč od každého z nich půjde na dobrou věc.

Běžte s námi pro Paraple!

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Facebook Twitter

Související články

30.08.2013Podzimní kampaň FLEXI upozorňuje na vážné životní situace
01.07.2013Pojišťovny snižují od července technickou úrokovou míru
10.07.2013Rakovinou prsu trpí ženy nejčastěji na Karvinsku
13.06.2013Pojišťovna České spořitelny ovládla Zlatou korunu v životním pojištění
22.01.2013FLEXI životní pojištění připisuje klientům rekordní zhodnocení 5,44 %

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.