Pojišťovny » Tiskové zprávy » Allianz pojišťovna spustila web s novými funkcemi

Allianz pojišťovna spustila web s novými funkcemi

5.11.2014, Tiskové zprávy, Allianz

Allianz pojišťovna spustila web s novými funkcemi

Allianz pojišťovna spustila redesignovanou podobu svého webu www.allianz.cz, kterou pro ni připravila společnost Etnetera. Nová verze webových stránek přichází s kompaktnějším designem, novými funkcemi a přehlednější strukturou prezentovaného obsahu. Proměnou prošly také stránky obchodních poradců a servisních míst.

Získané výstupy z uživatelského testování webu a z workshopů s obchodními zástupci byly základem návrhu nové podoby internetových stránek. „Naším hlavním cílem bylo oživit a zároveň zpřehlednit homepage a stránky produktů. Vytvořili jsme proto novou hlavičku a přidali rychlou volbu pro nejpoužívanější funkce webu. Úpravami prošla také navigace mezi kategoriemi a produktové stránky. Kompletní redesign má za sebou také web obchodních zástupců, pro které jsme naprogramovali nové funkce pro lepší správu obsahu jejich osobních stránek,“ uvedla on-line specialistka Allianz Kateřina Jeníková.

Allianz pojišťovna bude i do budoucna pracovat na tom, aby svůj web posouvala technologicky i uživatelsky dál. Současné změně webu nejvíce pomohlo právě uživatelské testování, které jeho tvůrcům „otevřelo oči“ ve věcech, které IT specialisté berou jako samozřejmé.

“Na den přesně, kdy jsme před rokem spustili zcela novou podobu stránek, jsme letos uvedli do života citlivý redesign homepage s dílčími změnami uvnitř webu. Věříme, že nová podoba webu je posunem vpřed a na dalších změnách budeme i nadále pracovat”, říká Lukáš Lejsek, projektový manažer Etnetery.

Allianz

Zdroj: Allianz

Facebook Twitter

Související články

30.10.2014Podle Allianz zaujímá Česká republika 17. místo v silniční úmrtnosti v Evropě
23.10.2014Nové technologie přinášejí neobvyklé škody. Na vině bývá lidský faktor, někdy ale selže i technika
21.10.2014Allianz: nebezpečí nečíhá jen v komínech,riziko představují i sousedé a pěstírny konopí
20.10.2014Turisté mají smůlu, riziko eboly nelze pojistit
16.10.2014Allianz: Odhalené pojistné podvody jsou v objemu o padesát procent větší než vloni
09.10.2014Náš život stojí podle Allianz pětkrát víc, než před 20 lety!
07.10.2014Nové autopojištění Allianz nabízí nejvyšší limit plnění na trhu
02.10.2014Do školy na kole? Podle Allianz jde o nejnebezpečnější způsob dopravy!
29.09.2014Statistika Allianz varuje: říjen je měsícem nejčastějších dětských úrazů

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.