Pojišťovny » Skupina Komerční banky opět uspěla v ocenění hospodářských novin

Skupina Komerční banky opět uspěla v ocenění hospodářských novin

15.9.2015, Pojišťovny, Komerční pojišťovna, a.s.

Skupina Komerční banky opět uspěla v ocenění hospodářských novin

Další úspěch zaznamenala Skupina Komerční banky v ocenění udělované letos již posedmé Hospodářskými novinami. K obhajobě titulu Nejlepší životní pojišťovna 2015 si Komerční pojišťovna v letošním ročníků připsala první místo i v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna 2015. Dařilo se i Komerční bance, která v hlavní kategorii Nejlepší banka 2015 a kategorii Bankovní inovátor 2015 získala druhá místa.

ocenění

„Velmi si vážím, že Komerční pojišťovna v hodnocení Hospodářských novin, které považuji za nejobjektivnější v ČR, získala dvě první místa. Prioritní je pro nás spokojenost našich klientů, čemuž jsme přizpůsobili jak naše produkty, tak také celkový přístup při jednání a komunikaci s klienty. Toto ocenění taktéž potvrzuje úspěch modelu bankopojištění v uspokojování klientských potřeb tím vhodným způsobem. Proto se v posledních ročnících ocenění Hospodářských novin umisťujeme na předních místech,“ uvedl Stéphane Corbet, předseda představenstva a ředitel Komerční pojišťovny

„Ocenění v kategorii Bankovní inovátor si nesmírně vážíme, protože o něm rozhoduje veřejnost. Ukazuje se, že úsilí, které věnujeme vývoji bankovních inovací, veřejnost a zejména naši klienti zaznamenali a nové produkty aktivně využívají. Letos jsme dosáhli na druhé místo s Hypotékou se zálohovým čerpáním, která umožňuje výstavbu a rekonstrukce svépomocí a můžeme slíbit, že o pozici inovativního leadra budeme usilovat i nadále. Příští rok se ale budeme chtít vrátit na vrchol i v hlavní kategorii,“ řekl Vladimír Jeřábek, člen představenstva KB.

Skupina Komerční banky navázala na úspěchy z předchozích ročníků – v loňském roce obsadila Komerční banka první místo v hlavní kategorii Nejlepší banka 2014 a druhou příčku v kategorii Bankovní inovátor 2014, a to s bezkontaktními platbami na automatech. Komerční pojišťovna, stejně jako letos, získala titul Nejlepší životní pojišťovna 2014 a k tomu získala druhou příčku v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna 2014.

Zdroj: Komerční pojišťovna, a.s.

Facebook Twitter

Související články

03.08.2015Výsledky pojistného trhu po 2. čtvrtletí – další zhoršení
17.06.2015Pojišťovna VZP vyhlásila výsledky soutěže makléřů
05.06.2015Jak řešit splácení úvěru v případě pracovní neschopnosti?
24.03.2015Invalidita z pohledu pojištění
08.09.2015Hospodářské noviny určily nejlepší pojišťovnu roku 2015

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.