Pojišťovny » Pojišťovna VZP vyhlásila výsledky soutěže makléřů

Pojišťovna VZP vyhlásila výsledky soutěže makléřů

17.6.2015, Pojišťovny, Pojišťovna VZP

Pojišťovna VZP vyhlásila výsledky soutěže makléřů

Dne 4. června vyhlásila Pojišťovna VZP výsledky obchodní soutěže pro externí zprostředkovatele. První kolo soutěže probíhalo od února do dubna.

 

Celkově se soutěžilo ve dvou kategorii. Pojištění cizinců a korporátní obchod. V první kategorii byl kritériem koeficient růstu předpisu jednorázového pojistného (v porovnání s předchozím rokem), v oblasti korporátního obchodu byl kritériem celkový předpis ročního pojistného u nově sjednaných smluv. 

                             Pojištění cizinců
  Zprostředkovatel Společnost
1. místo Ivana Hegrová Medito, s.r.o.
2. místo Simon David Morton Harpag, s.r.o.
3. místo Natela Machaidze České pojištění, a.s.

 

Korporátní obchod
  Společnost
1. místo Respect, a.s.
2. místo Satum Czech, s.r.o.
3. místo Renomia, a.s.

Vítězové získali voucher na zájezd podle vlastního výběr v hodnotě 15 tisíc korun, za druhé a třetí umístění byl wellness pobyt v Mariánských lázních. 

2

Zdroj: Pojišťovna VZP

Facebook Twitter

Související články

25.05.2015Pojišťovna VZP vstupuje do Rusko-České smíšené obchodní komory
22.05.2015Pojišťovna VZP se umístila na 2. místě v anketě Pojišťovna roku
07.05.2015Pojišťovna VZP v prvním čtvrtletí dosáhla téměř 40% růstu předpisu pojistného
07.04.2015Pojišťovna VZP má za sebou rok konsolidace, pro letošek plánuje růst

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.