Pojišťovny » Pojišťovna VZP vstupuje do Rusko-České smíšené obchodní komory

Pojišťovna VZP vstupuje do Rusko-České smíšené obchodní komory

25.5.2015, Pojišťovny, Pojišťovna VZP

Pojišťovna VZP vstupuje do Rusko-České smíšené obchodní komory

Pojišťovna VZP (PVZP) podala přihlášku za člena Rusko-české smíšené obchodní komory  se sídlem v Praze.

Hlavním důvodem je další prohloubení kontaktů s ruskojazyčnou klientelou a prezentace pojišťovny jako stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti u partnerů působících na ruském trhu," vysvětluje Jan Halama, zástupce výkonného ředitele PVZP.  "Na tamním trhu jsme se doposud profilovali především jako pojišťovna poskytující zdravotní pojištění pro cizince, ale velký potenciál vidíme i ve zdravotní turistice a cestovním pojištění. Určitě chceme být více aktivní i v pojištění ostatních rizik,“ dodává Jan Halama.

V březnu letošního roku se pojišťovna prezentovala na mezinárodním veletrhu InterMed 2015 v Moskvě, kde byl o její nabídku velký zájem. „Naše prezentace byla mimořádně úspěšná nejenom u ruských partnerů a klientů, ale velmi příjemné bylo i setkání s panem velvyslancem Remkem, který projevil zájem o naše představy o působení na ruském trhu,“ říká Halama.

Pojišťovna považuje své členství v Rusko-české smíšené obchodní komoře za další důležitý krok na cestě k udržení a získávání ruskojazyčné klientely. Ta již dnes představuje v oblasti zdravotního pojištění cizinců největší podíl mezi klienty pojišťovny.

Zdroj: Pojišťovna VZP

Facebook Twitter

Související články

07.05.2015Pojišťovna VZP v prvním čtvrtletí dosáhla téměř 40% růstu předpisu pojistného
29.04.2015VZP si bude IZIP spravovat sama. Hodlá tím ušetřit miliony korun
10.04.2015Novým auditorem Pojišťovny VZP je PricewaterhouseCoopers
07.04.2015Pojišťovna VZP má za sebou rok konsolidace, pro letošek plánuje růst
22.05.2015Anketa Pojišťovna roku 2014: Dominance České podnikatelské pojišťovny

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.