Pojišťovny » Pojišťovna VZP vyjednala lepší podmínky zajistného programu

Pojišťovna VZP vyjednala lepší podmínky zajistného programu

29.12.2015, Pojišťovny, Pojišťovna VZP, a.s.

Pojišťovna VZP vyjednala lepší podmínky zajistného programu

Pojišťovna VZP uzavřela jednání se svými zajistiteli. Nově je schopná pokrýt větší rizika i jejich širší škálu.

 

 

Pro náš další rozvoj bylo důležité vyjednat rozšíření kapacity zajistného programu a odstranění některých stávajících výluk ze zajistného slipu, které nás omezovaly v obchodní činnosti. Ve všech bodech jednání jsme byli úspěšní, komentuje vyjednané podmínky Tomáš Urban, vedoucí oddělení pojištění podnikatelských rizik PVZP.

Nově tak zajistný program pokrývá speciální rizika spojená s profesní odpovědností lékařů a nemocnic, rozšiřuje zajištění na škody způsobené vadou zdravotnických přístrojů, nástrojů a jiných zařízení (např. speciální lůžka, gynekologická lůžka) pro jejich výrobce či dodavatele a doplňuje další rizika v pojištění majetku a odpovědnosti obcí, měst a krajů.

Zdroj: Pojišťovna VZP, a.s.

Facebook Twitter

Související články

25.11.2015Pojišťovna VZP, a. s. otevřela novou pobočku v pražském centru SAPA
22.10.2015Pojišťovna VZP, a. s. za třetí čtvrtletí hlásí růst o 23,3 %
24.09.2015Pojišťovna VZP se bude více angažovat na slovenském trhu
10.09.2015Unikátní pojištění pro případ rakoviny nabízí Pojišťovna VZP, a. s.
14.08.2015Pojišťovna VZP uzavřela smlouvu se Sdružením soukromých gynekologů ČR

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.