Pojišťovny » MetLife a Partners věnovaly nemocnici v Motole peníze na lékařské vybavení

MetLife a Partners věnovaly nemocnici v Motole peníze na lékařské vybavení

12.12.2014, Pojišťovny, Metlife

MetLife a Partners věnovaly nemocnici v Motole peníze na lékařské vybavení

MetLife pojišťovna a poradenská společnost Partners společně předaly Fakultní nemocnici Motol peněžité dary na nákup lékařského vybavení. Daniel Martínek, generální ředitel pojišťovny MetLife, předal do rukou primáře novorozeneckého oddělení MUDr. Miloše Černého šek v hodnotě 100 tisíc korun na nákup pojízdného resuscitačního přístroje pro novorozence Neopuff. Společně s ním předal zakladatel poradenské skupiny Partners Radim Lukeš nemocnici šek v hodnotě 120 tisíc korun na nákup transportního monitoru virálních funkcí IntelliVue X2, který slouží ke sledování životních funkcí během transportu novorozence mimo oddělení.

Metlife

 

Zdroj: Metlife

Facebook Twitter

Související články

03.10.2014Věkomat odhalí Váš skutečný věk, MetLife poradí jak žít lépe a spokojeněji
02.10.2014MetLife podpoří ty, kteří žijí zdravě
17.09.2014Klára Ondráčková je nově členkou představenstva MetLife pojišťovny
16.09.2014Nové životní pojištění FairLife odměňuje zdravý životní styl
08.07.2014Úrazy stále patří mezi nejčastější příčiny dětské úmrtnosti a nemocnosti. Důležitá je prevence
01.07.2014Pojišťovna MetLife věnovala 150 000 Kč na rekondiční pobyty onkologicky nemocným dětem
03.06.2014Pojišťovna MetLife podpoří charitativní jízdu na kole dětem s Josefem Zimovčákem

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.