Pojišťovny » Kooperativa většině svých klientů připíše zhodnocení 3,4 %

Kooperativa většině svých klientů připíše zhodnocení 3,4 %

19.5.2015, Pojišťovny, Kooperativa

Kooperativa většině svých klientů připíše zhodnocení 3,4 %

Vedení pojišťovny Kooperativa rozhodlo o rozdělení podílu na zisku pro klienty životního pojištění. Většina z nich získá za rok 2014 zhodnocení ve výši 3,4 %.

Klientům u běžně placeného životního pojištění připíšeme za loňský rok celkové zhodnocení 3,4 %. Běžně placené pojištění má u nás sjednáno více než 95 % klientů,“ říká Filip Král, ředitel Úseku pojištění osob v pojišťovně Kooperativa.

U smluv s jednorázovým pojistným Kooperativa připíše 2,7 % a mimořádné účty a vkladový fond v investičním životním pojištění zhodnotí prostředky klientů o 2,6 procenta.

V dnešní době snižujících se výnosů Kooperativa dlouhodobě dosahuje zajímavého zhodnocení prostředků klientů. „U běžně placeného pojištění jsme opět dosáhli zhodnocení přes 3 %, což v současném prostředí nízkých úrokových sazeb považujeme za vynikající výsledek. Klienti se tak nemusejí obávat znehodnocení svých prostředků vlivem inflace,“ vysvětluje Filip Král.

Informaci o připsání podílů na zisku rozešle Kooperativa klientům s kapitálovým životním pojištěním během následujícího měsíce, klienti s životním pojištěním PERSPEKTIVA pak informaci obdrží v rámci každoročního rekapitulačního dopisu v lednu příštího roku. 

Zdroj: Kooperativa

Facebook Twitter

Související články

12.03.2015Kooperativa nabízí novinku - pojištění proti zpronevěře
26.01.2015Kooperativa díky revoluční technologii šestinásobně zrychlí zpracování smluv
21.01.2015Kooperativa dosáhla milionu smluv pojištění majetku a odpovědnosti občanů
16.01.2015Kooperativa v roce 2014 řešila přes 21 tisíc živelných škod
19.12.2014Hlášky a perličky z pojišťoven – ČPP a Kooperativa
01.07.2014Kooperativa připravila pojištění špičkové léčby v zahraničí – BEST DOCTORS
11.06.2014Zlatá Koruna: pojišťovnám dominovala Kooperativa
16.10.2014Kooperativa řeší organizované podvody i úsměvné případy
04.06.2014Kooperativa začíná prohlížet škody na Chebsku

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.