Pojišťovny » Kooperativa spustila zcela nové webové stránky

Kooperativa spustila zcela nové webové stránky

8.12.2015, Pojišťovny, Vienna Insurance Group

Kooperativa spustila zcela nové webové stránky

Nové internetové stránky, které pojišťovna Kooperativa právě spustila, se zaměřují na hlavní potřeby klientů a reflektují moderní trendy.  „Na základě datové analýzy a workshopů s klienty jsme identifikovali hlavní důvody, proč na naše webové stránky lidé přicházejí. Intuitivní struktura, čistý a jednoduchý design a srozumitelné texty mají návštěvníkům ulehčit procházení stránek a pomoci vyřešit situaci, která je na naše stránky přivedla,“ shrnuje ve stručnosti hlavní cíle nových webových stránek vedoucí projektu Štěpán Skripnik.

Návštěvníky na úvodní stránce upoutá video, které krátce napovídá, jaké hodnoty Kooperativa zastává. „Jsme rodinná pojišťovna, která rozumí reálnému životu. Jsme si vědomi, že dobrá pojišťovna se pozná podle kvality péče při řešení pojistné události. A na našem webu proto mohou celý postup vyřízení pojistné události klienti on-line sledovat,“ představuje klienty velmi využívanou službu Milan Medek, ředitel Úseku Marketingu a vývoje produktů v Kooperativě.  Stránky věnované řešení škod jsou totiž společně s informacemi o pojistných produktech druhou nejnavštěvovanější sekcí a návštěvník se do ní snadno dostane přes návodné ikony na úvodní stránce.

Úpravou prošly i texty, které jsou srozumitelné i lidem, kteří se v pojištění tolik neorientují. Zároveň ale vyhovují i vyhledávacím dotazům, a to jak těm nejběžnějším, tak i ryze specifickým. Celkem je na stránkách i přes snahu o zeštíhlení obsahu přes 40 000 slov. Stránky využívají responzivní design a jsou tak plně optimalizované pro mobily a tablety.

Vývoj stránek - od prvních výzkumů proveditelnosti až ke spuštění nových stránek – trval téměř rok, podíleli se na něm tři dodavatelé a v projektovém Basecampu bylo založeno 349 úkolů a 345 vláken diskuzí.

kooperativa web

 

Zdroj: Vienna Insurance Group

Facebook Twitter

Související články

17.10.2015Kooperativa doprovází do Mexika Czech Republic Rally Team
24.11.2015Pojištění proti terorismu. Kdo nás pojistí?
19.11.2015Češi se obávají stáří svých rodičů
03.11.2015Tři čtvrtiny českých dětí si umí najít cestu ke sportu samy
30.10.2015Třetí čtvrtletí 2015 ve složkách pojistných detektivů

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.