Pojišťovny » Jaroslav Besperát získal prestižní ocenění Manažer roku

Jaroslav Besperát získal prestižní ocenění Manažer roku

30.4.2013, Pojišťovny, ČPP

Jaroslav Besperát získal prestižní ocenění Manažer roku

Předseda představenstva a generální ředitel České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group Ing. Jaroslav Besperát získal titul Manažer roku v odvětví Bankovnictví, pojišťovnictví a poradenství a páté místo v celkovém žebříčku nejúspěšnějších manažerů v ČR.

Soutěž nejvýznamnějších a nejúspěšnějších manažerů v ČR pod názvem Manažer roku každoročně organizuje Česká manažerská asociace. Do jubilejního dvacátého ročníku soutěže bylo nominováno 198 manažerů, z nichž se po několikastupňovém hodnocení dostalo do finále 86. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže, kterého se zúčastnil i prezident ČR Miloš Zeman, proběhlo ve čtvrtek 25. dubna na pražském Žofíně.

Úspěšný manažer musí mít kolem sebe především schopný tým, protože bez správných lidí to jednoduše nefunguje. Ocenění proto považuji nejen za úspěch osobní, ale i úspěch celého svého týmu a celé firmy,“ uvedl ke svému zařazení do desítky nejlepších manažerských osobností Jaroslav Besperát.

Soutěž o Manažera roku byla založena v roce 1993 jako počátek tradice hodnocení významných reprezentantů managementu v České republice. Objektivní a nezávislé hodnocení osobností managementu umožňuje zviditelnit nejlepší lídry, prezentovat jejich výsledky širší veřejnosti a poukázat na jejich úlohu v rozvoji české ekonomiky.

Zdroj: ČPP

Facebook Twitter

Související články

05.04.2013Postavení pojišťoven v roce 2012: Česká podnikatelská pojišťovna
06.12.2012Besperát: Nepříznivý vývoj cen nás nutí vrátit se ke kořenům
01.02.2013Jaroslav Besperát

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.