Pojišťovny » INSIA a hypotéky

INSIA a hypotéky

25.5.2010, Pojišťovny, Insia a.s.

INSIA a hypotéky

INSIA vyjednala u bank nejlepší podmínky a díky tomu může svým partnerům poskytnout nejvyšší provize pro hypotéky a stavební spoření. Přitom jako jediná na trhu garantuje, že každý partner, který zprostředkuje byť jen jedinou smlouvu, bude mít vždy nejvyšší možnou provizi a to bez ohledu na objem.

 

Zásadní změnu to představuje zejména pro malé a střední firmy, které doposud reálně nemohly dosáhnout na tak vysoké provize. „Naší velkou výhodou je jednoduchá struktura bez zbytečných mezičlánků. Tento obchodní model a zároveň unikátní technologie systému Yeti zajišťují nízké náklady a INSIA tak může poskytovat svým partnerům maximální podporu a nadstandardní podmínky,“ říká Ing. Petr Marek, předseda představenstva INSIA a.s.

INSIA potvrzuje stále silnější pozici na trhu a pro své členy představuje univerzálního partnera. Jako jediná síť totiž poskytuje svým partnerům celý rozsah produktů od životního pojištění, přes hypotéky, auta, až po rozsáhlé průmyslové komplexy.

Společnost INSIA je mezinárodní síť pojišťovacích makléřů a na trhu působí již 18. let. V současné době sdružuje více než 700 partnerů. Více informaci se dozvíte na www.UspesnyMakler.cz.

 

 

Share/Bookmark

Zdroj: Insia a.s.

Facebook Twitter

Související články

19.05.2010INSIA strategickým partnerem ING pro malé a střední makléře
11.03.2010Proč INSIA? 5 nových makléřů v tom má jasno!

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.