Pojišťovny » Dvě české naděje se účastní fotbalového kempu v Allianz aréně

Dvě české naděje se účastní fotbalového kempu v Allianz aréně

6.8.2013, Pojišťovny, Allianz

Dvě české naděje se účastní fotbalového kempu v Allianz aréně

Allianz Junior fotbalový kemp se bude konat letos již po páté a opět v Mnichově. Od 7. do 12. srpna 2013 se do sídla největší evropské pojišťovny sjede 75 teenagerů z 25 různých zemí, aby se zdokonalili ve svém oblíbeném sportu pod vedením mládežnických trenérů FC Bayernu Mnichov. Také dva mladíci z Čech vyjedou uprostřed prázdnin za fotbalovým dobrodružstvím do Německa a na pár dní se stanou mezinárodní fotbalovou superstar. Letos to štěstí mají 15letý Dominik Dědek z FK Baumit Jablonec a 16letý Adam Nývlt z FC Vrchlabí.

Allianz je dlouhodobě spojena jak s klubem FC Bayern Mnichov, tak i s jeho domovským stadionem, jejíž pojmenování nosí. Každoročně se její fotbalový kemp pořádá právě tam a sjedou se do ní mladí fotbalisté a fotbalistky ve věku 14 – 16 let, kteří byli vybráni z mnoha tisíc uchazečů v zemích celého světa. Ti se mohou radovat z jedinečných šesti dnů soustředění s profesionálními mládežnickými trenéry FC Bayernu Mnichov.

A to není jediný zážitek, který je pro ně přichystán, mezi další patří možnost vidět na vlastní oči fotbalové hvězdy – členy vítězného týmu Ligy mistrů jako jsou Bastian Schweinsteiger, Phillip Lahm, Javi Martinez, Thomas Müller, Manuel Neuer a další. Mladí fotbalisté a fotbalistky se také zúčastní prohlídky světově proslulé Allianz Arény i zahajovacího utkání bundesligy.

Cílem fotbalového kempu je mimo jiné přivést dohromady mladé lidi různých národností a kromě rozvoje fotbalových dovedností jim také pomoci poznat cizí kultury a třeba i získat přátele. "Každý účastník Allianz Junior fotbalového kempu pochází z různého sociálního a kulturního zázemí, ale pro všechny z nich je sdílenou vášní fotbal, který jim pomůže překonat hranice a ukáže způsob, jak rozvíjet fyzické, duševní a sociální dovednosti. Naším posláním je pomáhat lidem v každé životní situaci, proto vítáme příležitost být i u příjemných chvil a zážitků, třeba právě při sportu a kemp je ideální ukázkou i této naší úlohy,“ řekl Dr. Christian Deuringer, ředitel Global Brand Managementu Allianz SE.

"Allianz Junior Football Camp může inspirovat další generaci mladých fotbalistů. Každým rokem získává camp stále větší ohlas a my jsme rádi a hlavně hrdí na to, že nám pomáhají naši dlouholetí partneři, s Allianz například letos oslavujeme již 5. výročí spolupráce," uvedl Karl-Heinz Rummenigge, výkonný předseda představenstva FC Bayern Mnichov. První Allianz Junior Football Camp se konal v roce 2009 a jeho pokračující úspěch vedl k rekordnímu počtu žádostí o účast od dětí z celého světa.

Mladé české naděje se na mnichovské dobrodružství těší, zejména na poměření svých sil a dovedností s ostatními vrstevníky. Domácí fotbalisty velmi dobře znají a jejich přáním je zahrát si někdy bundesligu. Možná, že letos k tomu za pár dní udělají první krok. A jak to vypadalo na fotbalovém kempu loni? Podívejte se na jeho průběh očima našich loňských reprezentantů: video zde

Allianz Junior Football Camp je součástí globální iniciativy "Allianz Fotbal pro život". Jejím cílem je propojit fotbalové nadšence z celého světa a usnadnit mezikulturní výměny. Bližší informace, aktuální foto a video materiály, rozhovory s hráči Bayernu, stejně jako fotky, videa a příběhy z minulých táborů Allianz Junior Football lze najít na těchto internetových stránkách.

football-for-life

sponsoring.allianz.com

 

Zdroj: Allianz

Facebook Twitter

Související články

14.03.2013Allianz aréna v neděli změní barvu k nepoznání
19.02.2013Allianz uzavřela globální partnerství s uznávaným klavíristou Lang Langem
18.09.2012Allianz: Letošní letní turistická sezóna nárůst krádeží
27.08.2012Fotbalový kemp Allianz přivítá mladé fotbalisty z celého světa, mezi nimi i dva Čechy
14.05.2012V Allianz Aréně v Mnichově se bude odehrávat finále Ligy mistrů
19.08.2011Allianz pořádá mezinárodní fotbalový kemp

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.