Pojišťovny » DEFEND GROUP spustila nové weby

DEFEND GROUP spustila nové weby

26.11.2015, Pojišťovny, DEFEND CZECH REPUBLIC s.r.o.

DEFEND GROUP spustila nové weby

Nové internetové stránky produktových divizí Automotive, Insurance a Solutions skupiny DEFEND využívají ke své webové prezentaci mimořádné grafické zpracování a jasný korporátní vizuál.

 

Jednotlivé divize skupiny DEFEND spustily své nové webové prezentace, které se zaměřily především na jednoduchost, přehlednost a atraktivní vizuální stránku. Nové weby následují nejnovější trendy internetového marketingu včetně responsivní funkce a jejich úkolem je zejména zvýšení informovanosti partnerů a klientů o produktech a službách, které divize poskytují.

Nové webové prezentace současně kladou velký důraz na jasný a jednotný korporátní vizuál, jehož cílem je nadále zvýšovat povědomí o značce DEFEND, která v posledních letech svého více než dvacetiletého působení v oblasti zabezpečení vozidel značně rozšířila své aktivity i do jiných produktových směrů v oblasti automobilového průmyslu.

Značka DEFEND spuštěním nových webů jasně potvrdila zaslouženost svého prestižního ocenění v Superbrands 2015.

Zdroj: DEFEND CZECH REPUBLIC s.r.o.

Facebook Twitter

Související články

03.11.2015DEFEND GARANCE 10.000 Kč – finanční odškodnění v případě krádeže vozidla
23.10.2015Záruka i na ojetý vůz od Defend Insurance
27.05.2015Pojištění GAP bez nutnosti havarijního pojištění?  S Defend Insurance Group to lze.
31.03.2015Společnost DEFEND FINANCE nabízí volnou pozici pozici District Manager pro oblast Prahy
03.03.2015Defend získal 51% základního kapitálu Service Insurance Polska

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.