Pojišťovny » ČPP připisuje klientům zhodnocení přes 4 %

ČPP připisuje klientům zhodnocení přes 4 %

18.6.2008, Pojišťovny, ČEská podnikatelská pojišťovna

ČPP připisuje klientům zhodnocení přes 4 %

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen ČPP) svým klientům připisuje za rok 2007 ke kapitálové hodnotě pojištění zhodnocení rezerv ve výši 4,05 procenta.

 

Dosahované procentuální zhodnocení je v porovnání s výší úroků dosahovaných např. u bankovních vkladů výrazně vyšší. Průměrné zhodnocení finančních prostředků klientů ČPP za období od roku 2000 do roku 2007 činí 5,3 procenta ročně.

 

„Standardně vysoké zhodnocení prostředků svých klientů dosahujeme zejména díky profesionální práci našeho odboru treasury, které při umísťování technických rezerv ctí zásadu vysokého výnosu při současném zachování vysoké bezpečnosti,“ potvrzuje úspěšné hospodaření se svěřenými prostředky ředitel úseku životního pojištění Bc. Marek Woitsch.

 

Celkové předepsané pojistné ČPP za prvních pět měsíců roku 2008 dosáhlo výše 2,3 mld. Kč, což představuje meziroční nárůst o 12,6 procenta. V životním pojištění ČPP předepsala ve stejném období pojistné v hodnotě 608 mil. Kč a vykázala dynamiku růstu o 23 procent. Úspěch společnosti dokládá také nárůst počtu smluv životního pojištění na 123 tisíc. 

 

Kvalita, spolehlivost a profesionalita spolu s nabídkou moderních produktů a služeb jsou základními prioritami České podnikatelské pojišťovny, a.s., která je součástí Vienna Insurance Group.

Zdroj: ČEská podnikatelská pojišťovna

Facebook Twitter

Související články

02.06.2008Česká podnikatelska pojišťovna nabízí Europojištění
05.03.2008Česká podnikatelská pojišťovna otevírá nové prostory oblastního ředitelství v Brně

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.