Pojišťovny » České podnikatelské pojišťovně je 15 let!

České podnikatelské pojišťovně je 15 let!

24.3.2010, Pojišťovny, Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

České podnikatelské pojišťovně je 15 let!

Česká podnikatelská pojišťovna oslavila patnáctitelé působení na českém trhu. Snadno si tedy lze spočítat, že tato univerzální pojišťovna začala prodávat pojistné produkty v listopadu 1995.

ČPP je univerzální pojišťovnou, nabízí životní pojištění stejně jako úrazové, majetkové a cestovní pojištění. Významnou část uzavřených smluv tvoří také pojištění průmyslových rizik.

Kulaté výročí oslavilo vedení společnosti společně se zaměstnanci a obchodními partnery v pražské Hybernii.

Jak je vidět z obrázku, pozvání na výroční mejdan dostali i šikovní spolupracovníci České podnikatelské pojišťovny: Pat a Mat. Tihle šikovní kluci z večerníčků nedávno začali pojišťovně vydatně pomáhat s prodejem produktů.

Tak – A je to!

 

Nově jmenovanému generálnímu řediteli Jaroslavu Besperátovi (v pravo) gratuluje Martin Diviš, šéf Vienna Insurance Group Česká republika a generální ředitel pojišťovny Kooperativa a současně předseda dozorčí rady České podnikatelské pojišťovny.


Share/Bookmark

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Facebook Twitter

Související články

16.03.2010Novým generálním ředitelem ČPP bude jmenován Jaroslav Besperát
25.01.2010ČPP: daňová potvrzení k životnímu pojištění na 100 milionů
04.02.2010Novým šéfem ČPP se stane Ing. Jaroslav Besperát
26.01.2010VIG ČR loni s předepsaným pojistným 1,67 miliardy eur
01.02.2010Nová Perspektiva od Kooperativy splní požadavky klientů
19.01.2010Kooperativu dosud přišla sněhová kalamita na 33 miliónů
19.01.2010Kooperativa nabízí MediKompas on-line

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.