Pojišťovny » Česká pojišťovna byla opět vyhlášena Pojišťovnou roku

Česká pojišťovna byla opět vyhlášena Pojišťovnou roku

14.11.2014, Pojišťovny, Česká pojišťovna

Česká pojišťovna byla opět vyhlášena Pojišťovnou roku

Česká pojišťovna i letos bodovala v prestižní soutěži Fincentrum Banka roku a počtvrté za sebou zvítězila v hlavní kategorii Pojišťovna roku. Navázala tak na sedm prvenství z let 2004, 2005, 2006, 2007, 2011, 2012 a 2013. Letos Česká pojišťovna zároveň ovládla se svým pojištěním Můj život kategorii Životní pojištění a v kategorii Autopojištění získala s povinným ručením ve variantě Premium bronzovou medaili.

„Obou vítězství si velmi vážíme. Jsou pro nás důkazem, že na vysoce konkurenčním českém pojistném trhu umíme být úspěšní,“ komentuje úspěch Luciano Cirinà, předseda představenstva České pojišťovny a dodává: „První místo v kategorii životního pojištění je potom také oceněním tvrdé práce mých kolegů, kteří se intenzivně věnovali vývoji našeho nového životního pojištění Můj život. A za to jim patří velký dík. Obě vítězství jsou však pro nás i závazkem a všichni budeme i nadále usilovně pracovat na tom, aby naše produkty a služby i v budoucnu splňovaly očekávání klientů.“ 

Skupina České pojišťovny letos opět uspěla také mezi penzijními fondy, když Penzijní společnost České pojišťovny zvítězila ve své kategorii.

Česká pojišťovna

Zdroj: Česká pojišťovna

Facebook Twitter

Související články

12.11.2014ČP: Nastává ten správný čas pro zazimování chat a chalup
06.11.2014Česká pojišťovna výrazně rozšířila spektrum asistenčních služeb u životního pojištění
04.11.2014Nejbezpečnějším krajským městem je podle ČP Indexu Ústí nad Labem
30.10.2014Česká pojišťovna: Zimní pneumatiky - Pojištění a fakta
22.10.2014Gentleman desetiletí se stal zachránce z Lounska
16.10.2014Česká pojišťovna už letos odhalila pojistné podvody za 365 milionů korun
15.10.2014Vylepšené pojištění koní přináší péči veterináře do stáje
07.10.2014Česká pojišťovna pomohla během letní sezóny třem tisícovkách turistů v nesnázích

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.