Pojišťovny » Autopojištění Allianz pojišťovny obsadilo první místo v soutěži Banka roku 2014

Autopojištění Allianz pojišťovny obsadilo první místo v soutěži Banka roku 2014

14.11.2014, Pojišťovny, Allianz

Autopojištění Allianz pojišťovny obsadilo první místo v soutěži Banka roku 2014

Autopojištění Allianz získalo zlatou medaili v soutěži Banka roku 2014. Podle poroty této soutěže vyniká ojedinělým připojištěním a souvisejícími službami. Jeho princip spočívá v tom, že umožňuje motoristům složit si svůj vlastní produkt podle jednotlivých rizik. Od samého začátku tak uvidí, co a za jaké peníze si kupují. Vysoce transparentní pojištění pro motoristy navíc obsahuje i řadu novinek, počínaje nejvyšším limitem plnění na českém trhu ve výši 200 mil. korun jak při škodách na majetku, tak i při škodách na zdraví, přes nová segmentační kritéria a pojištění skel bez limitu, až po přímou likvidaci i v případě škod na zdraví. Stříbrnou příčku obsadila Allianz v kategorii pojišťoven, stejně jako v kategorii Penzijních fondů.

Za poslední rok přilákala Allianz nejvíce motoristů na trhu. Kmen povinného ručení se meziročně zvýšil o více než 44 tisíc nových smluv a kmen havarijního pojištění o více než 28 tisíc nových smluv. Současně narostl i podíl nových vozidel podle značek, jejichž majitelé mají smlouvu s touto pojišťovnou.

Nová segmentace se poprvé dotýká také tovární značky vozidel. Pojistní matematici Allianz totiž zjistili, že právě tento údaj, který se už běžně uplatňuje v havarijním pojištění, hraje roli i u cenotvorby povinného ručení. Novinkou je rovněž přímá likvidace, zahrnující škody na zdraví. „Někteří naši klienti totiž měli problémy se získáním peněz po vážných úrazech, které jim způsobily vozy s povinným ručením u jiné pojišťovny, neboť jejich osud nebyl v našich rukou a my jsme jim nemohli pomoci,“ popisuje Hašplová. „To se nyní mění. Přímá likvidace, týkající se i nezaviněných škod na zdraví, jim umožní, že škodu dostanou zaplacenou přímo z Allianz a podle standardů Allianz.“

Fincentrum Banka roku 2014 je soutěží oceňující služby a produkty finančních společností, působících v ČR. O vítězích v osmi ze třinácti kategorií rozhoduje odborná porota. Hlasování probíhá korespondenční formou pod notářským dohledem, stejně jako zpracování výsledků. Porota je složena z cca 70 členů – odborníků z finanční oblasti, sféry bankovnictví, státní správy, akademické a politické sféry a v neposlední řadě i zástupců předních korporací
v České republice.

Allianz

Zdroj: Allianz

Facebook Twitter

Související články

13.11.2014Allianz pojišťuje rakovinu novým připojištěním
11.11.2014Allianz patří mezi nejotevřenější nadnárodní firmy
05.11.2014Allianz pojišťovna spustila web s novými funkcemi
30.10.2014Podle Allianz zaujímá Česká republika 17. místo v silniční úmrtnosti v Evropě
21.10.2014Allianz: nebezpečí nečíhá jen v komínech,riziko představují i sousedé a pěstírny konopí
16.10.2014Allianz: Odhalené pojistné podvody jsou v objemu o padesát procent větší než vloni
09.10.2014Náš život stojí podle Allianz pětkrát víc, než před 20 lety!

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.