Pojišťovny » Anketa TTG Travel Awards ocenila pojišťovny s nejlepším cestovním pojištěním

Anketa TTG Travel Awards ocenila pojišťovny s nejlepším cestovním pojištěním

26.2.2016, Pojišťovny, ttg.cz

Anketa TTG Travel Awards ocenila pojišťovny s nejlepším cestovním pojištěním

TTG Travel Awards je prestižní anketa, která se vyhlašuje více než 40 let ve všech zemích, kde cestovní noviny pro cestovní ruch TTG vycházejí. Jedná se o známku nejvyšší kvality. Česká pobočka těchto novin letos uspořádala již 18. ročník.

Během slavnostního galavečera, který se konal ve Španělském sále, bylo předáno mnoho cen, týkajících se tuzemského cestovního ruchu. Vyhlašovanými kategoriemi byly například Nejlepší cestovní kancelář pro cesty do Ameriky, Nejlepší cestovní kancelář pro letní zahraniční dovolenou s dětmi, Nejlepší on-line prodejce a mnoho dalších. Nás zaujala kategorie Pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním.

V této kategorii zvítězila Evropská cestovní pojišťovna ERV. Na druhém místě se umístila Česká pojišťovna a třetím nejlepším místem byla oceněna pojišťovna Allianz. ERV tak obhájila prvenství z loňského roku. Allianz sestoupila o stupínek a Česká pojišťovna nahradila Pojišťovnu UNIQA, která byla v loňském roce na 3. místě.

   Ondřej Rušikvas

Ondřej Rušikvas, člen představenstva ERV pojišťovny, ředitel obchodu
a marketingu

Zdroj: ttg.cz

Facebook Twitter

Související články

07.02.2012Cestovní pojištění ČP získalo nejvyšší ocenění v anketě TTG Travel Awards
10.02.2016Krachuje první cestovní kancelář v roce 2016. Moravská Akvila Travel
04.12.2015Prezident podpisem stvrdil zákon o pojištění cestovních kanceláří
01.10.2015Nešťastná novela zákona o cestovním ruchu právnickým okem
04.08.2015Cestovních kanceláří bez pojištění přibývá
26.06.2015Zkrachovala cestovní kancelář Marine Tour

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.