Pojišťovny » Allianz pojišťovna zavádí na pobočky platební terminály

Allianz pojišťovna zavádí na pobočky platební terminály

23.2.2015, Pojišťovny, Allianz

Allianz pojišťovna zavádí na pobočky platební terminály

Allianz pojišťovna spouští tento týden ostrý provoz platebních terminálů. Po důkladné testovací fázi je začíná distribuovat na svá obchodní místa. Nový, pohodlný způsob placení časem zvýší komfort klientů ve zhruba 60 procentech pojišťovacích kanceláří a franšíz. Nespornou výhodou jak pro návštěvníky přepážek, tak pro obchodníky, bude i větší bezpečnost při zacházení s penězi.

 

Do první poloviny března bude platebními terminály od UniCredit Bank vybaveno asi
80 obchodních míst Allianz pojišťovny. „Zejména ve větších městech je po terminálech velká poptávka, ať už ze strany našich klientů, tak obchodníků. Distribuci proto chceme provést co nejrychleji,“ říká Milan Popek, manažer rozvoje obchodních míst Allianz pojišťovny.

Během druhé poloviny roku by měl pak počet poboček umožňujících platby kartami, včetně těch bezkontaktních, vyšplhat zhruba na 150. Do franšíz Allianz pojišťovny poputují terminály bezdrátové, zatímco ostatní obchodní místa si sama volí mezi bezdrátovou a klasickou variantou.

 

                                              

 

„Zavedení platebních terminálů vnímám velmi pozitivně, nepochybně je to krok správným směrem. Pro klienty to bude mnohem komfortnější a bez stresu, ať už při placení větších částek, které nechtějí nosit v hotovosti po městě, ale i při úhradě menších položek – už nebude problém, když obchodník nebude mít drobné nazpět,“ dodává Milan Popek.
A s vysokými částkami se po městě cestou do banky nebudou muset pohybovat už ani obchodníci Allianz.

 

Allianz

Zdroj: Allianz

Facebook Twitter

Související články

17.02.2015Každých 15 vteřin vyráží ve světě k lidem v nouzi asistenční služba Allianz
10.02.2015Allianz má na internetu nové autopojištění. Výsledný produkt si motoristé sestaví sami
09.02.2015U Allianz nejčastěji bourají řidiči ve věku 40+, největší škody však způsobují mladíci
06.02.2015Nesprávný způsob přepravy lyží ve střešním boxu ohrožuje všechny účastníky silničního provozu
03.02.2015Makléřský obchod v Allianz má na starosti Milan Kříž

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.