Pojišťovny » ACE zakládá v Evropě nový útvar kybernetických rizik

ACE zakládá v Evropě nový útvar kybernetických rizik

30.1.2015, Pojišťovny, ACE Europe

ACE zakládá v Evropě nový útvar kybernetických rizik

Skupina ACE včera oznámila spuštění nové, nezávislé obchodní jednotky zabývající se kybernetickými riziky.

Pokračuje tak v posilování svojí pozice v upisování a řízení rizik v celé kontinentální Evropě a buduje si tak své vedoucí postavení v této oblasti.

Oznámení bylo vydáno na základě výzkumu ACE, ve kterém se uvádí, že kybernetická rizika patří mezi nejčastěji se objevující se problémy evropských risk manažerů.

Společnost ACE již nyní nabízí komplexní řízení rizik a pojištění pro počítačový hardware prostřednictvím celé řady specializovaných produktů. Novou kybernetickou praxi spojuje do jednoho rozšířeného týmu skupiny odborníků napříč celým regionem. Cílem je posílení rozhodování na lokální úrovni a posílení makléřských a klientských vztahů. Rovněž bude tento krok usnadňovat sdílení znalostí mezi regiony a celosvětovou praxí společnosti ACE.

Počítačoví odborníci budou pracovat na pěti trzích:

  • Xavier Leproux, Francie - se sídlem v Paříži
  • Natalie Kress, Německo a Rakousko - se sídlem v Frankfurtu nad Mohanem
  • Daniël Jacobs, Benelux - se sídlem v Rotterdamu
  • Riccardo Scalici, Itálie - se sídlem v Miláně
  • Tania Donoso, Španělsko a Portugalsko - se sídlem v Madridu

Tým bude nadále podporován počítačovými odborníky ve Skandinávii, Polsku, Švýcarsku a České republice v rámci finančních a technických pojišťovacích týmů. 

ACE European Group

 

 

Zdroj: ACE Europe

Facebook Twitter

Související články

04.07.2014Studie ACE: Poškození pověstí ohrožuje nejvíce společnosti luxusního zboží
10.05.2014A.M. Best vylepšila rating pojišťovně ACE Europe
14.11.2013ACE Limited: rekordní provozní zisk ve výši 857 mil dolarů za třetí čtvrtletí
05.08.2013Dočekalová: Náhrada ekologické újmy je na znečišťovatelích
03.09.2012ACE Green - pojištění újmy na životním prostředí
07.08.2012ACE: Podnikatelé se nejvíc obávají rizika terorismu

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.