Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Vznikla Česká asociace mezinárodních pojišťovacích makléřů

Vznikla Česká asociace mezinárodních pojišťovacích makléřů

30.6.2011, Pojišťovací makléři, ČAMPM

Vznikla Česká asociace mezinárodních pojišťovacích makléřů

Dne 6.6.2011 byla založena Česká asociace mezinárodních pojišťovacích makléřů (ČAMPM, dále jen Asociace).

Zakládajícími členy Asociace jsou mezinárodní makléřské pojišťovací společnosti Aon Central and Eastern Europe a.s., MARSH, s.r.o. a Willis, s.r.o.

Asociace je právnickou osobou, která je dobrovolným, nezávislým a samostatným profesním sdružením právnických osob podnikajících v oblasti pojišťovacího makléřství a rizikového poradenství.

Cílem Asociace je zejména:

• prosazování společných profesních zájmů a kultivace prestiže profese pojišťovacího makléře v České republice s cílem dosažení standardů vyspělých pojistných trhů

• účast na koordinaci a hájení zájmů členů Asociace vůči příslušným orgánům státní správy a dalším institucím a subjektům, jejichž činnost se dotýká zájmů členů Asociace

• působení při zprostředkování komunikace mezi členy Asociace a příslušnými orgány státní správy a dalšími institucemi a subjekty, jejichž činnost se dotýká zájmů členů Asociace

• prosazování transparentnosti v odměňování v oblasti pojišťovacího makléřství.

„ČAMPM sdružuje zahraniční pojistné makléře aktivní na českém pojistném trhu. Pracují s pojistnými technologiemi a metodikami, které jsou obvyklé pro vyspělé trhy, především Severní Ameriky a Západní Evropy, které však z velké části dosud nezdomácněly v České republice. Členové ČAMPM proto považují některé postupy používané v České republice za překonané a pro klienty ne vždy výhodné. Jedním z hlavních úkolů proto je, aby členové ČAMPM prosazovali aplikaci moderních a snadno analyzovatelných technických, ekonomických a pojistných metod. Věříme, že naše Asociace bude přínosem pro český pojistný trh“, uvedl Miroslav Matocha, prezident ČAMPM.

Výkonnou ředitelkou ČAMPM byla jmenována Ing. Jana Maříková.

Aktuální informace o Asociaci jsou k dispozici na www.campm.cz.

Zdroj: ČAMPM

Facebook Twitter

Související články

01.07.2011Bude nová asociace makléřů skutečně prosazovat zájmy veřejnosti?

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.