Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Významný brněnský makléř novým členem INSIA

Významný brněnský makléř novým členem INSIA


Významný brněnský makléř novým členem INSIA

Brněnská makléřská společnost KVARTA Brokers s.r.o. působí v oblasti komplexního finančního poradenství již od roku 2007, a své páté narozeniny oslavila vstupem do sítě INSIA jako již 169. nový člen v roce 2012. Celkový počet členů sítě INSIA tak dosahuje bezmála 1300 členů.


Jednatelem společnosti KVARTA Brokers s.r.o. je Ing. Martin Kutnohorský, který se v pojišťovnictví pohybuje mnoho let a má zkušenosti i z jedné z nejvýznamnějších českých pojišťoven. Před vstupem do INSIA působil řadu let jako ředitel krajské agentury v Pojišťovně Kooperativa, a.s., kde zastával rovněž pozici člena rozšířeného představenstva a dozorčí rady. Po odchodu z pojišťovny a působení v několika makléřských společnostech se rozhodl vstoupit do sítě INSIA.


Vstup KVARTA Brokers komentuje Mgr. Petra Fenclová, výkonná ředitelka INSIA a.s., slovy: „Velmi nás těší, že se pan Kutnohorský, který si po odchodu z Kooperativa pojišťovny vyzkoušel spolupráci s jinými makléřskými firmami, rozhodl stát členem sítě INSIA a využít náš jedinečný koncept spojující svobodné prostředí a podporu centrály, které svým partnerům nabízíme a garantujeme“.


Martin Kutnohorský, vysvětlil důvody svého rozhodnutí: „ Byly napůl pragmatické (využití know-how, IT zázemí a dobrého jména společnosti INSIA) a potom také trochu emocionální (filozofie odpovědnosti sama za sebe a volba vlastní cesty na pojišťovacím trhu v rámci INSIA, bez jakýchkoli "dodatečných" podmínek). Jsem přesvědčen, že budoucnost ukáže správnost našeho rozhodnutí a naše partnerství bude užitečné pro obě strany. “Vstup brněnské makléřské společnosti potvrzuje dynamický růst největší sítě pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední Evropě. V uplynulých dnech INSIA potvrdila také mezinárodní rozvoj a ohlásila otevření prvních poboček v zahraničí.

INSIA

Facebook Twitter

Související články

05.10.2012INSIA: Manažer rozvoje sítě
24.09.2012INSIA vstoupila do Polska a Maďarska
17.09.2012INSIA nezadržitelně roste, nyní o 37 %

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.