Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Vlastní makléřská firma „na klíč“? Ano, nově s INSIA!

Vlastní makléřská firma „na klíč“? Ano, nově s INSIA!

15.10.2012, Pojišťovací makléři, INSIA

Vlastní makléřská firma „na klíč“? Ano, nově s INSIA!

Největší síť pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě přišla s unikátní službou, pomáhá svým členům založit si vlastní firmu na klíč.

INSIA tak reaguje na současné trendy na trhu. Podnikatelé, kteří dosud provozují podnikatelskou činnost samostatně, stále častěji přesouvají své aktivity do nově založených společností. INSIA v rámci podpory partnerů umožňuje svým členům snadno a rychle založit firmu na klíč.

K novému servisu pro členy uvedla Petra Fenclová, výkonná ředitelka INSIA a.s.: „Mezi nejčastější a nejzásadnější argumenty pro založení společnosti patří omezené ručení za případné závazky společnosti, výrazně lepší možnosti optimalizace daní, možnost převodu firmy na dědice či jiné osoby a hlavně možnost rozvíjet vlastní byznys a budovat tým. Proto jsme se rozhodli pomoci všem našim partnerům, kteří o tuto změnu usilují“.

INSIA uzavřela partnerství o spolupráci s renomovanou společností, která poskytuje koupi již připravených společností. Toto partnerství přinese členům sítě INSIA citelnou úsporu a ušetří zdlouhavý proces při zakládání vlastní společnosti tradičním způsobem. Kvalifikovaní specialisté zařídí vše potřebné od „A do Z“.

Založením společnosti na klíč podpora centrálou INSIA nekončí. Svobodné podnikání je dále podporováno jedinečným systémem YETI, který byl vyvinut speciálně pro práci pojišťovacích a hypotečních makléřů, a který INSIA neustále vylepšuje. INSIA garantuje partnerům ideální prostředí za podpory specializovaných oddělení centrály a pomáhá jejich dalšímu odbornému růstu pravidelnými vzdělávacími akcemi, jako je např. blížící se již 4. ročník odborné konference INSIAFEST 2012.

INSIA a.s.

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

08.10.2012INSIAFEST 2012 – konference členů sítě INSIA již za 10 dní!
02.10.2012Významný brněnský makléř novým členem INSIA
24.09.2012INSIA vstoupila do Polska a Maďarska

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.