Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Renomia posiluje vedoucí pozici na trhu

Renomia posiluje vedoucí pozici na trhu

11.4.2011, Pojišťovací makléři, RENOMIA, a.s.

Renomia posiluje vedoucí pozici na trhu

RENOMIA, a. s., pojišťovací makléřská společnost působící v České republice od roku 1993 stále roste a utvrzuje tak své vedoucí postavení na českém pojišťovacím trhu ve svém oboru. V roce 2010 dosáhla ve zprostředkovaném pojistném 2,81 miliardy Kč. RENOMIA je také aktivní ve světě a expanduje v dalších zemích střední Evropy. Kromě detailní znalosti tuzemského trhu nabízí RENOMIA, jakožto člen významné světové sítě makléřů, služby svým klientům v 70 zemích světa.


Ředitelka společnosti, Jiřina Nepalová, sdělila: „Skupina RENOMIA má ve střední Evropě přibližně 450 spolupracovníků a spravuje pojistné ve výši téměř 4 miliardy korun. Tento úspěch je dán hlavně tím, že máme skvělý tým odborníků, který neustále rozšiřujeme. Náš tým poskytuje klientům nejen kvalitní služby, ale i individuální a vstřícný přístup. RENOMIA má k dispozici výborné know-how vyplývající z našich mnohaletých zkušeností a působení na mezinárodním trhu.“ 


RENOMIA pracuje na straně klientů. Poskytuje komplexní služby zahrnující péči o pojištění, likvidaci škod, konzultace a risk management. „Hlavním kritériem je úspěch a spokojenost našich klientů, kterým děkujeme za spolupráci. V minulém roce jsme rozšířili naše služby v oblasti firemního pojištění, likvidace škod, pojištění manažerů, pojištění zaměstnaneckých výhod, ale např. i zemědělských rizik“, doplnila Jiřina Nepalová. „Kvalitu našich služeb také potvrzuje získání certifikátu kvality ISO 9001:2008.“


Dalším prvkem rozvoje jsou vedle organického růstu akvizice, které RENOMIA průběžně provádí. V tomto měsíci RENOMIA koupila podíl v makléřské společnosti Seintillo, s.r.o., která se specializuje na pojištění podnikatelů a zemědělských rizik. „Vážím si toho, že jsme se spojili s odborníky, kteří dlouhodobě v oboru působí a kteří klientům poskytují velice kvalitní služby. Těším se na společnou cestu při dalším rozvoji.“, doplňuje na závěr Jiřina Nepalová.

Zdroj: RENOMIA, a.s.

Facebook Twitter


Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.