Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Řady USF rozšiřují společnosti RUBIKONFIN s.r.o. a The In Group s.r.o.

Řady USF rozšiřují společnosti RUBIKONFIN s.r.o. a The In Group s.r.o.

18.5.2015, Pojišťovací makléři, USFČR

Řady USF rozšiřují společnosti RUBIKONFIN s.r.o. a The In Group s.r.o.

Představenstvo Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF) na svém dubnovém zasedání schválilo přijetí společností RUBIKONFIN s.r.o. a The In Group s.r.o. za řádné členy Unie. Potvrzuje se tak postavení USF jako vedoucího sdružení finančních poradců, zastupujícího již celkem dvacet finančně-poradenských společností různé velikosti a obchodního modelu.

První rozšíření členské základny v tomto roce přivádí do USF společnosti se silným zaměřením především na oblast investičních služeb. To ještě posílí pozici Unie při tvorbě legislativy na tomto poli a také dosah samoregulačních opatření, jejichž plnění nad rámec zákona Unie u svých členů žádá.

„Pokládáme zájem nových členů o přistoupení k naší Unii za indikátor úspěšnosti naší dosavadní práce. Jde na druhé straně také o odpovědnost za dominantní část finančně-poradenského trhu, kterou musíme promítnout jak do účasti na tvorbě nové legislativy, tak do kultivace trhu jako takového. Rozhodnutí obou nově přijatých společností si velmi vážím a pokládám jejich vstup za potvrzení správnosti našeho kurzu," komentuje přijetí nových členů Jiří Šindelář, předseda představenstva USF. 

„Vstup je pro mne významným krokem k dalšímu upevnění pozice naší společnosti na finančním trhu. Zároveň věřím, že v rámci investiční sekce USF budu schopen uplatnit své dlouholeté zkušenosti a znalosti v oblasti investičních služeb," říká na členství Jiří Musil za společnost RUBIKONFIN s.r.o.

Paul Morrison za The In Group s.r.o. připojuje následující komentář: „Členství v USF považuji za klíčové pro udržení tempa se stále se vyvíjejícím světem financí. Společnost The In Group se zaměřuje na přenesení mezinárodních standardů finančního poradenství do České republiky. Partnerství se skupinou expertů v USF nám umožní vměstnat tyto standardy do regulatorních mantinelů a pravidel dozorovaných ČNB. Tým The In Group, s.r.o. tak bude moci využít svých zkušeností z mezinárodních financí k práci ve prospěch finančního zdraví klientů, na bázi zhodnocení stávajících aktiv a implementace nových strategií. Těšíme se na neocenitelnou podporu, kterou nám členství v USF v tomto směru přinese.“

Zdroj: USFČR

Facebook Twitter

Související články

03.11.2014USF a AFIZ varují před možným zneužitím změn v pravidlech pro daňová zvýhodnění životního pojištění
30.08.2010USF ČR varuje před neetickými praktikami při prodeji ŽP

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.