Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Pojišťovna roku 2010: odborná anketa na prahu druhé dekády své existence

Pojišťovna roku 2010: odborná anketa na prahu druhé dekády své existence

19.4.2011, Pojišťovací makléři, AČPM

Pojišťovna roku 2010: odborná anketa na prahu druhé dekády své existence

Letos již po jedenácté sestaví makléři na základě svých zkušeností žebříček nejlepších pojistitelů. Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) odstartovala další ročník soutěže Pojišťovna roku 2010. Záštitu 11. ročníku této exkluzivní ankety poskytl Miroslav Singer, guvernér České národní banky.


V letošním ročníku mohou pojišťovny uspět v následujících šesti kategoriích:

 

  • Pojišťovna roku 2010 – pojištění průmyslu a podnikatelů
  • Pojišťovna roku 2010 – pojištění občanů
  • Pojišťovna roku 2010 – autopojištění
  • Pojišťovna roku 2010 – životní pojištění
  • Pojišťovna roku 2010 – specializované pojištění


Prezídium AČPM v rámci ankety opět udělí zvláštní ocenění Osobnost pojistného trhu za mimořádný přínos v oblasti pojištovnictví. V předešlých ročnících titul získali Luděk Menčík (Pojišťovna roku 2003), Petr Pavlík (Pojišťovna roku 2005), Vladimír Mráz (Pojišťovna roku 2007), Marek Venuta (Pojišťovna roku 2008) a František Stach (Pojišťovna roku 2009).

Na uspořádání ankety letos poprvé spolupracuje i Česká asociace pojišťoven (ČAP), která tak akci podpořila svou odbornou autoritou.


Dalším organizátorem a generálním mediálním partnerem ankety je Opojištění.cz, jediný specializovaný informační server zaměřený na pojišťovnictví.


Generálním partnerem ankety je již tradičně renomovaná auditorská a poradenská společnost KPMG Česká republika.


V souvislosti s odstartováním soutěže byly spuštěny samostatné webové stránky www.pojistovnaroku.cz, na kterých jsou k dispozici veškeré informace k průběhu letošního ročníku ankety a informace z její historie.


Na těchto webových stránkách také probíhá hlasování prostřednictvím elektronických formulářů, což kromě snazšího zpracování výsledků poskytuje i větší komfort samotným hodnotitelům.


K hodnocení kategorie Pojišťovna roku – životní pojištění budou kromě makléřů poprvé přizváni také ostatní registrovaní pojišťovací zprostředkovatelé (PA).


Výsledky ankety Pojišťovna roku 2010 budou slavnostně vyhlášeny 10. května 2011 v nové budově Národního muzea v Praze.

 

AČPM

Zdroj: AČPM

Facebook Twitter

Související články

18.03.2011Odborná anketa Pojišťovna roku vstupuje do druhé dekády

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.