Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Oslavte jaro s INSIA a vyhrajte iPhone 4!

Oslavte jaro s INSIA a vyhrajte iPhone 4!

29.3.2011, Pojišťovací makléři, Insia a.s.

Oslavte jaro s INSIA a vyhrajte iPhone 4!

Centrála INSIA slaví letošní jaro přestěhováním do nových kancelářských prostor. Oslavte jaro s INSIÍ! Svátky jara, Velikonoce, se blíží a s ním i tradice malování velikonočních kraslic.

INSIA Velikonoce

INSIA pro Vás připravila soutěž o nejhezčí kraslici s motivem INSIA. Zvolte si jakoukoliv techniku a vytvořte kraslici (ozdobené vyfouknuté vejce) s využitím motivu loga INSIA nebo informačního systému YETI.

Nejhezčí kraslici a tedy i výherce chytrého telefonu iPhone 4 vyberou návštěvníci slavnostní kolaudace nových kanceláří v polovině dubna 2011.

Techniky výroby kraslic lze najít např. na www.kraslice.com a na mnoha jiných stránkách.Kdo se může soutěže zúčastnit ?

  • členové a zaměstnanci firem sítě INSIA z Česka i Slovenska (vyjma centrály)

  • zaměstnanci pojišťoven a dalších finančních institucí s nimiž INSIA v ČR a SR spolupracuje

  • kterýkoliv klient sítě INSIA

Pravidla soutěže:

  • soutěžní kraslice je třeba doručit do kanceláří INSIA, Vinohradská 151, 130 00 Praha 3 nejpozději do středy 13.4.2011 do 18:00 hod.

  • každý účastník soutěže může zaslat jen jednu kraslici  

  • společně s kraslicí je nutné poslat vyplněnou přihlášku, která je ke stažení ZDE

Vedle hlavní ceny, mobilního telefonu iPhone 4 obdrží účastníci na 2.-5. místě sadu reklamních předmětů INSIA.

INSIA

Zdroj: Insia a.s.

Facebook Twitter


Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.