Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Omluva firmě Benefit Investment a.s. a jejím klientům

Omluva firmě Benefit Investment a.s. a jejím klientům

26.5.2014, Pojišťovací makléři, Benefit Investment

Omluva firmě Benefit Investment a.s. a jejím klientům

Omlouváme se firmě Benefit Investment a.s., jejím obchodním partnerům a klientům za uveřejnění článku ze dne 14.5.2014, ve kterém byly použity informace výhradně od konkurenčního poradce, které se následně ukázaly jako nepodložené a smyšlené, včetně údajné existence nahrávky.

Článek jsme omylem zveřejnili ještě před kontaktováním dotčených subjektů a zjištěním skutečného stavu věci. Po odstranění těchto nedostatků se ukázalo, že podnikání společnosti Benefit Investment a.s. je na profesionální úrovni s důrazným aspektem na čestné jednání, maximální proklientský přístup a vysoký etický standard. Omlouváme se za způsobené komplikace v rámci jejich obchodních vztahů a případnou újmu na dobrém jméně společnosti.
Velice nás mrzí i nevhodné hodnocení morálních kvalit klientů ve výše uvedeném článku, které bylo rovněž založeno pouze na vyjádření konkurenčního poradce a neodpovídalo reálnému skutkovému stavu. Zároveň děkujeme za vstřícný přístup vedení společnosti Benefit Investment a.s. a dotčených klientů při řešení tohoto nedopatření.

redakce oPojištění.cz

Zdroj: Benefit Investment

Facebook Twitter


Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.