Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Olomoucký kraj vypsal tendr na výběr pojišťovacího makléře

Olomoucký kraj vypsal tendr na výběr pojišťovacího makléře

14.7.2011, Pojišťovací makléři, vz24.cz

Olomoucký kraj vypsal tendr na výběr pojišťovacího makléře

Olomoucký kraj vypsal veřejnou zakázku na pojišťovacího makléře. Jedná se o otevřené nadlimitní řízení. Hodnota této zakázky činí 16 milionů korun bez DPH, jak vyplývá z údajů zveřejněných v Informačním systému o veřejných zakázkách.

Předmětem plnění veřejné zakázky je výběr pojišťovacího makléře v rozsahu vymezeném Smlouvou, která tvoří přílohu zadávací dokumentace.

Bližší informace uchazeči získají v zadávací dokumentaci. Předpokládaný rozsah prací by se týkal období od 1. srpna 2011 do 30. listopadu 2012.

Dodavatel  musí být po celou dobu výkonu činnosti pojišťovacího zprostředkovatele pojištěn pro případ odpovědnosti za škodu způsobenou výkonem této činnosti účinnou na celém území ČR, s limitem pojistného plnění nejméně ve výši odpovídající hodnotě 400 mil. Kč na každou pojistnou událost, v případě souběhu více pojistných událostí v jednom roce nejméně ve výši odpovídající hodnotě 400 mil. Kč.

Dále zájemce o zakázku splňuje tento kvalifikační předpoklad, pokud jeho celkový obrat dosažený v posledních třech účetních obdobích činil min. 20 mil. Kč v součtu. Blíže v zadávací dokumentaci.

Lhůta pro doručení nabídek skončí 20. července 2011 ve 12:00, obálky se budou otevírat o den později 21. července v 8:00.

vz24.cz

Zdroj: vz24.cz

Facebook Twitter


Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.