Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » MARSH a INSIA společně vybudují síť makléřů napříč kontinentální Evropou

MARSH a INSIA společně vybudují síť makléřů napříč kontinentální Evropou

12.4.2011, Pojišťovací makléři, MARSH, INSIA

MARSH a INSIA společně vybudují síť makléřů napříč kontinentální Evropou

Marsh, přední světový pojišťovací makléř a poradce v řízení rizik, dnes oznámil, že se dohodl se sítí pojišťovacích makléřů INSIA a.s., se sídlem v Praze, na podpoře rozvoje této sítě v České republice, Slovensku a dalších evropských zemích. Obě firmy budou společně zvyšovat svůj podíl na trhu firemního a občanského pojištění v celé Evropě. Marsh získal zároveň jako součást dohody 15% akciového podílu v INSIA.

Více než 900 členů sítě INSIA působících ve 175 kancelářích v České a Slovenské republice využívá ke své činnosti unikátní technologickou platformu YETI. INSIA patří mezi největší pojišťovací makléře v obou zemích a udržuje si vedoucí pozici v segmentu středních a malých firem a občanských pojištění.

Luděk Menčík, generální ředitel a jednatel MARSH, s.r.o., k tomu řekl: „Jsme nadšeni naším spojenectvím s INSIA a chceme jí pomáhat uspět na rychle se rozvíjejícím trhu kontinentální Evropy, kde vidíme obrovskou tržní příležitost. Zejména se těšíme na spolupráci při zavádění a aplikování jejich síťového řešení, které je založené na vlastní technologii a know-how, do dalších evropských zemí. Tato spolupráce je součástí globální strategie Marsh, kterou je posílení přítomnosti v oblasti pojištění středních a malých firem.“

Petr Marek, předseda představenstva INSIA, uvedl: „Strategické partnerství INSIA a Marsh ocení naši partneři i klienti. Spolupráce s největším světovým pojišťovacím makléřem zásadně urychlí vstup INSIA do zahraničí a pomůže rozšířit počet produktů a služeb, které v sektoru SME nabízíme. Členové sítě INSIA získávají prostřednictvím Marsh exkluzivní přístup k nejmodernějším produktům firemních a občanských pojištění a na mezinárodní pojistné trhy.“

Ivan Špirakus, místopředseda představenstva INSIA, uvedl: „Těšíme se na budování sítě v Evropě s podporou Marsh. Znalosti a kapacity společnosti Marsh pomohou našim členům pojistit i složitá a komplexní rizika svých klientů. Naše členské firmy získají taktéž zásadní  konkurenční výhodu v přístupu ke zkušenostem a odborným znalostem specialistů Marsh“.

Marsh a INSIA budou v České i Slovenské republice i nadále působit nezávisle pod svými značkami.

 

Zdroj: MARSH, INSIA

Facebook Twitter


Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.