Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Makléři INSIA se opět setkali na INSIAFESTU

Makléři INSIA se opět setkali na INSIAFESTU

1.11.2011, Pojišťovací makléři, Insia a.s.

Makléři INSIA se opět setkali na INSIAFESTU

INSIA, největší síť pojišťovacích makléřů ve střední Evropě, letos v říjnu pořádala v pořadí již 3. ročník dvoudenní odborné konference pro členy sítě, INSIAFEST 2011.

Letošní ročník se konal v Olomouci, v atraktivním kongresovém hotelu NH Olomouc Congress. Odborné konference se zúčastnilo 230 účastníků z Česka a Slovenska.

Konferenci společně zahájili Ivan Špirakus s Petrem Markem, kteří shrnuli úspěšné mezníky za uplynulý rok a představili strategii INSIA pro následující období. Největším úspěchem bylo bezesporu uzavření partnerství s největším světovým pojišťovacím makléřem MARSH. INSIA dále dosáhla historicky největšího meziročního nárůstu zprostředkovaného pojištění a potvrdila svůj dynamický rozvoj opětovným růstem počtu členů sítě. Významnou změnou, která jistě ovlivní další rozvoj sítě, bylo letošní přestěhování centrály INSIA do nových atraktivních kanceláří v obchodním centru Paláce Flóra.

Po oficiálním zahájení konference následoval odpolední blok seminářů. Odborný program byl sestaven podle zaměření všech obchodníků v síti INSIA tak, aby si každý našel témata, která ho zajímají. Z různých typů školení si tak vlastní program vybrali ředitelé kanceláří, obchodníci, manažeři i asistentky.

Úspěch slavila témata z oblastí průmyslového pojištění a likvidací pojistných škod. Velký zájem makléřů byl již tradičně o seminář s názvem YETI NG, na kterém se účastníci dozvěděli o dalším vývoji a směru ojedinělého softwarového systému YETI NG, který je základem efektivního fungování sítě INSIA.

Po náročném odborném programu si makléři INSIA odpočinuli u večerního programu a načerpali síly na další konferenční den. Mezi hvězdy večera se zařadila skupina tanečníků, kteří divákům představili nové taneční směry. Dominik Nekolný, několikanásobný mistr Evropy v BMX, zaujal svým adrenalinovým vystoupením. Obrovský zájem se strhl o jednu z doprovodných atrakcí, o jízdu na simulátoru Formule 1.

Účastníci konference se opět dočkali oblíbeného půlnočního překvapení. Tentokrát bylo připraveno vystoupení Matěje Kodeše, profesionálního bublináře a držitele několika světových rekordů s bublinami.

Partnery odborné konference INSIAFEST se letos staly společnosti Česká pojišťovna a.s. a slovenská Union poisťovňa a.s. V průběhu seminářů a během neformálního programu navazovali makléři INSIA úzké vztahy s předními představiteli partnerských pojišťoven.

Makléři INSIA v průběhu dvou konferenčních dnů načerpali nové poznatky důležité pro jejich profesi. Společná setkávání, výměna informací a zkušeností, jsou jedním z pilířů úspěchu sítě INSIA. Opětovný úspěch konference a velký zájem z řad makléřů potvrdil význam těchto setkání.


INSIA

Zdroj: Insia a.s.

Facebook Twitter

Související články

18.10.2011INSIA představuje 1.000cího člena
10.10.2011INSIA nabízí pojišťovací frančízu na klíč
03.10.2011INSIA hlásí meziroční nárůst o 69 %

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.