Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Makléři INSIA opět „brousili pilu“

Makléři INSIA opět „brousili pilu“

1.12.2010, Pojišťovací makléři, Insia a.s.

Makléři INSIA opět „brousili pilu“

Síť INSIA pořádá každoročně pro své členy dvoudenní odbornou konferenci. Letos se INSIAFEST konal ve dnech 11. - 12. listopadu 2010 v Přerově.

Konferenci zahájili Ivan Špirakus, generální ředitel Insia a.s. společně s Petrem Markem, předsedou představenstva. V úvodní prezentaci nechyběly informace o strategii sítě Insia, o jejím rychlém rozšiřování či informace o současné situaci na pojistném trhu.

Všechny účastníky konference čekal zajímavý program. Byl sestaven tak, aby si na své přišli nejenom ředitelé kanceláří, ale i obchodníci, manažeři, ale i asistentky. Velkým magnetem byla jistě diskuze o penzijní reformě s nejpovolanější osobou – Vladimírem Bezděkem, který již 2x vedl komisi pro přípravu důchodové reformy.

Manažeři v síti Insia se mohli zúčastnit semináře, který se zabýval náborem obchodníků, nebo hodnocením typologie lidí, jež se může stát prostředkem pro zvýšení efektivity týmu.

Obchodníci mohli navštívit seminář, zabývající se novými trendy v přímém prodeji, seznámit se s unikátními produkty INSIA, nebo se poučit, jak správně aplikovat obchodní dovednosti.

Řada účastníků konference se zúčastnila i semináře, který informoval o směru vývoje systému YETI NG. Systém Yeti NG je základem efektivního fungování sítě INSIA a zároveň motorem dalšího rozvoje.


Partnery odborné konference INSIA se letos staly společnosti Generali pojišťovna, Generali Slovensko a Modrá pyramida. Při seminářích i neformálním programu tak mohli členové sítě navázat úzké vztahy s předními představiteli partnerských pojišťoven.

Účastníci konference měli možnost využít ve svém volném čase hotelový wellness, večer pak všechny čekal slavnostní program, spojený s rautem. Bylo možné vyzkoušet mnoho atrakcí, jako např. věštění z ruky, hraní na nejnovější konzoli Xbox s rozšířením Kinect bowling nebo plážový volejbal. Nejoblíbenější atrakcí se bezesporu stal simulátor závodního motocyklu, který pro účastníky INSIAFEST zajistila Generali Pojišťovna. Vítěze závodu na okruhu v Brně pak čekal skutečný věnec a láhev pravého šampaňského.


A co znamená to „broušení pily“? Podobně jako dřevorubec si musí dát občas přestávku, aby nabrousil pilu a práce mu pak šla lépe od ruky, tak i makléři v INSIA se potřebují občas odpoutat od každodenního shonu a mezi kolegy načerpat nové náměty a poznatky pro svoji práci a vyměnit si zkušenosti. Tak za rok zase nashledanou na INSIAFEST 2011!

Na další fotografie z INSIAFESTu 2011 se můžete podívat v naší fotogalerii.

Zdroj: Insia a.s.

Facebook Twitter

Související články

04.10.2010Pojišťovny se musí zbavit vlastních obchodníků
20.09.2010INSIA hlásí rekordní růst výnosů o 65 %

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.