Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Kdo se letos stane nejoblíbenějším poradcem finančních poradců a zprostředkovatelů?

Kdo se letos stane nejoblíbenějším poradcem finančních poradců a zprostředkovatelů?

28.2.2016, Pojišťovací makléři, AFP ČR

Kdo se letos stane nejoblíbenějším poradcem finančních poradců a zprostředkovatelů?

Asociace finančních poradců pořádá anketu Nejoblíbenější finanční poradce finančních poradců. Výsledek ankety bude vyhlášen na konferenci, kterou AFP v březnu připravuje. Stále máte možnost rozhodnout o vítězi.

Anketa probíhá prostřednictvím stránek poradci-sobě.cz a každý registrovaný uživatel může rozhodnout, kdo z poradců cenu získá. V případě, že byste měli vlastní tip na kandidáta, můžete jej stále přidat.

Hlasování probíhá do 5. března a výsledek se dozvíme na 3. konferenci Asociace finančních zprostředkovatelů v ČR, která se uskuteční 11. března v hotelu Populus. Bližší informace naleznete v našem kalendáři akcí.

 Hodnotit můžete ZDE

 

Zdroj: AFP ČR

Facebook Twitter

Související články

25.02.2016AFP ČR hodnotí počty finančních zprostředkovatelů po roce 2015

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.