Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » INSIAFEST 2012 – konference členů sítě INSIA již za 10 dní!

INSIAFEST 2012 – konference členů sítě INSIA již za 10 dní!

8.10.2012, Pojišťovací makléři, INSIA

INSIAFEST 2012 – konference členů sítě INSIA již za 10 dní!

INSIA, největší síť pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě, letos pořádá již 4. ročník odborné konference INSIAFEST 2012. Zájem o odborné vzdělávání v síti neustále roste, kapacita konference je již zcela zaplněna.

Říjnové dny INSIA pravidelně věnuje přípravám na největší událost roku a organizaci rozsáhlého odborného vzdělávání na konferenci INSIAFEST. Setkání členů sítě INSIA se letos koná již za 10 dní, a to 18. - 19. října v kongresovém hotelu v Olomouci.

Generálním partnerem konference INSIAFEST 2012 se již podruhé stala Česká pojišťovna a slovenským partnerem ČSOB poisťovňa. Obě partnerské pojišťovny se podílely na přípravě pestrého programu, který zabezpečí specialisté partnerských pojišťoven z různých oblastí odborného vzdělávání.

Letošní ročník nabízí dva dny plné zajímavých přednášek a seminářů, které probíhají v osmi konferenčních sálech. Každý účastník konference si díky rozmanitosti programu může sestavit svůj jedinečný harmonogram odborného programu.

Do programu jsou mimo odborné přednášky také zařazeny netradičně zpracované semináře s ukázkami rozboru škod a likvidací a s aktuálními tématy, ke kterým patří penzijní reforma či vývoj hypotečního trhu. Kromě témat z pojišťovnictví mohou účastníci konference také navštívit oblíbené kurzy obchodních či komunikačních dovedností.

„Vzdělání je cestou k úspěchu“, toto motto potvrzuje zaplněná kapacita hotelu i přednáškových místností již více než 2 týdny před začátkem konference. „Jsme rádi, že si význam dalšího vzdělávání uvědomují i členové sítě INSIA a věříme, že INSIAFEST bude plně obsazen i v dalších letech“, komentuje úspěšný koncept Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s.

INSIA a.s.

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

08.10.2012INSIA: Specialista reklamací
05.10.2012INSIA: Manažer rozvoje sítě
02.10.2012Významný brněnský makléř novým členem INSIA
24.09.2012INSIA vstoupila do Polska a Maďarska
18.09.2012INSIA: Asistent/-ka interního auditu
17.09.2012INSIA nezadržitelně roste, nyní o 37 %

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.