Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » INSIA vstoupila do Polska a Maďarska

INSIA vstoupila do Polska a Maďarska

24.9.2012, Pojišťovací makléři, INSIA

INSIA vstoupila do Polska a Maďarska

INSIA, největší síť pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě, vstoupila na další evropské trhy. Rozšířením sítě v zemích EU potvrzuje INSIA svůj vytrvalý rozvoj.

V srpnu 2012 otevřela INSIA další pobočky v zahraničí, a to v Polsku a Maďarsku. V obou zemích sídlí kanceláře v hlavních městech a v těchto dnech již probíhají jednání s prvními zájemci o členství v síti. Úspěšný koncept INSIA v nových členských zemích šíří místní zaměstnanci INSIA, kteří načerpali zkušenosti během svého několikaměsíčního pobytu na centrále INSIA v Praze.

Partnerům INSIA v evropských státech je garantováno prostředí zaručující ideální obchodní podmínky a svobodné podnikání s podporou centrály. Provozní systém YETI poskytuje ucelené prostředí pro práci makléřů napříč Evropou a je páteří rozvoje mezinárodní sítě.


Petr Marek, předseda představenstva INSIA a.s. a zároveň jeden ze zakladatelů INSIA, k nově otevřeným pobočkám dodává: „Jsem velmi potěšen, že 20. narozeniny INSIA můžeme oslavit tak významným krokem. Na úspěšný zahraniční rozvoj postupně navážou i další země, pobočky INSIA budou v nejbližší době otevřeny také v Rumunsku a v Itálii.“


Rozšíření sítě INSIA na zahraniční trhy odráží také nominace INSIA do druhého kola soutěže European Business Awards, ve které bojuje o vítězství v kategorii společností expandujících na zahraniční trhy.

INSIA

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

18.09.2012INSIA: Asistent/-ka interního auditu
17.09.2012INSIA nezadržitelně roste, nyní o 37 %
06.09.2012Hlasujte pro INSIA v prestižní soutěži European Business Awards
17.08.2012INSIA: Produktový specialista

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.