Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » INSIA v Londýně vyhlášena národním šampionem

INSIA v Londýně vyhlášena národním šampionem

5.11.2012, Pojišťovací makléři, INSIA a.s.

INSIA v Londýně vyhlášena národním šampionem

Ve čtvrtek 1. 11. 2012 zveřejnila porota prestižní soutěže podnikatelů European Business Awards národní šampiony. INSIA byla zvolena jednou ze 192 nejinovativnějších evropských podnikatelských projektů z 28 zemí a spolu se společnostmi jako Plzeňský Prazdroj a Škoda auto nadále reprezentuje Českou republiku.  

Úspěch na evropské půdě, Ing. Ivan Špirakus, místopředseda představenstva INSIA a.s., komentoval slovy: „Jsme hrdí, že jsme se stali národním šampionem v soutěži, kterou považuji za jednu z nejprestižnějších podnikatelských soutěží v Evropě. Naši radost zúročil i fakt, že jsme ocenění obdrželi jen jeden den před 20. výročím založení společnosti a dva týdny po zveřejnění výsledků soutěže Deloitte Fast50.“

Zveřejněním výsledků druhého kola soutěž European Business Awards 2012/2013 nekončí. INSIA se stala finalistou soutěže a nadále bojuje o umístění v kategorii společností expandujících na zahraniční trhy, kde jsou hlavními kritérii výběru růst tržeb, zisku a tržního podílu.

INSIA a.s.

Zdroj: INSIA a.s.

Facebook Twitter

Související články

30.10.2012INSIA: Ředitel/ka marketingu
29.10.20127 let v žebříčku nejrychleji rostoucích? Jen INSIA!
15.10.2012Vlastní makléřská firma „na klíč“? Ano, nově s INSIA!

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.