Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » INSIA si drží pozici v soutěži Pojišťovací makléř roku

INSIA si drží pozici v soutěži Pojišťovací makléř roku

23.5.2014, Pojišťovací makléři, INSIA

INSIA si drží pozici v soutěži Pojišťovací makléř roku

V úterý 20. května 2014 byly vyhlášeny výsledky 14. ročníku prestižní ankety Pojišťovna roku 2013. Součástí ankety byla i letos kategorie Pojišťovací makléř roku.

V rámci ankety Pojišťovna roku hodnotí tradičně pojišťovací makléři jednotlivé pojišťovny podle kvality poskytovaných služeb.

Zároveň probíhalo, již třetím rokem, i odborné hodnocení opačným směrem, tedy pojišťovny hodnotily kvalitu makléřů. Letos probíhal výběr pěti nejlepších makléřů podle nových kritérií tak, aby bylo možné vyhodnotit i konkrétní pořadí. INSIA obhájila pozici v TOP 5, umístila se na vynikajícím 2. místě a přidala tak toto ocenění k dalším trofejím, které získala v prestižních evropských podnikatelských soutěžích.

Hlasování organizované Asociací českých pojišťovacích makléřů společně s Českou asociací pojišťoven probíhalo v období od 1. dubna do 10. května 2014. Výsledky byly prezentovány dne 20. května 2014 na tiskové konferenci a slavnostně vyhlášeny na galavečeru ve Velkém sálu Slovanského domu v Praze.

Tento úspěch komentoval generální ředitel INSIA a.s., a zakladatel sítě INSIA, Ivan Špirakus, slovy: „Umístění mezi 5 pojišťovacími makléři roku 2013 je pro nás velmi významným oceněním. Potvrzuje to vysokou odbornou úroveň INSIA a kvalitní spolupráci s obchodními partnery. Toto ohodnocení ze strany pojistitelů je také důkazem profesionality členů sítě INSIA a vysoké úrovně poskytovaných služeb.“

Úspěch sítě INSIA spočívá v jedinečném konceptu svobodného prostředí. Díky servisu specializovaných oddělení centrály mají členové sítě INSIA volné ruce a mohou tak plně rozvíjet své obchody a pečovat o klienty. Podmínky a zázemí pro úspěšné podnikání členů sítě jsou pro INSIA klíčové. Součástí standardní výbavy makléře se v nedávné době stala první 100% online kalkulačka na trhu pro srovnání autopojištění. Dalším významným usnadněním práce makléřů INSIA je nově spuštěná aplikace YETI pro mobilní telefony.

INSIA tímto rovněž potvrzuje pozici technologického leadera na trhu. Díky mnohaletému vývoji systému YETI, kterému se vývojáři věnují, se INSIA již 8. rokem umístila v žebříčku nejrychleji rostoucích technologických firem střední a jihovýchodní Evropy Deloitte Technology Fast 50.

 

INSIA

 

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

19.05.2014INSIA překonala svůj rekord
28.04.2014INSIA vyvinula pro své makléře aplikaci YETI do mobilních telefonů
04.04.2014Menčík: Zdravý konkurenční boj se mění ve válku o přežití
28.01.2014Pojišťovnictví v roce 2014: Marsh
14.01.2014Petra Fenclová zvolena předsedkyní představenstva INSIA a.s.
03.12.2013Ivan Špirakus zvolen novým předsedou AČPM
11.11.2013INSIA již 8 let mezi nejrychleji rostoucími společnostmi!
03.10.2013Marsh získal majoritní podíl v INSIA
29.07.2013100 dní v INSIA

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.