Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » INSIA se koupí IT firmy Kyberie stala technologickou jedničkou mezi makléři

INSIA se koupí IT firmy Kyberie stala technologickou jedničkou mezi makléři

3.12.2012, Pojišťovací makléři, INSIA

INSIA se koupí IT firmy Kyberie stala technologickou jedničkou mezi makléři

Americká společnost Marsh navýšila svoji investici v INSIA z 15% na 30%. Následně INSIA získala 100% podíl ve firmě Kyberie, jejíž tým vyvíjí již od roku 2000 výhradně pro INSIA on-line software pro práci makléřů YETI. INSIA se tak stává jedinečným technologickým centrem mezinárodní sítě makléřů.

Právě tým vývojářů, který působí ve společnosti Kyberie, vyvíjí již od roku 2000 pro INSIA na zakázku online systém YETI, jedinečný software, který je páteří mezinárodní sítě makléřů.

Šéf vývoje a zakladatel společnosti Kyberie s.r.o. Jiří Hradil, komentuje převzetí slovy: „INSIA se díky tomuto kroku stává vlastníkem vývojové platformy, vyspělého databázového a cloudového řešení".

Petr Marek, předseda představenstva INSIA dopnil: „Kyberie s námi dlouhodobě spolupracuje na vývoji systému YETI. Její spojení s INSIA mě velmi těší, protože je dalším krokem k tomu, aby se INSIA stala technologickou jedničkou mezi pojišťovacími makléři".

YETI je nedílnou součástí filozofie INSIA založené na jedinečném konceptu svobody pro členy sítě, systému dalšího odborného vzdělávání a výměně zkušeností. V průběhu 4. ročníku odborné konference INSIAFEST členové sítě se velmi zajímali o budoucí vývoj systému YETI a také další technologické nástroje na podporu jejich podnikání, které INSIA vyvíjí.

V letošním roce INSIA ve spolupráci se strategickým partnerem Marsh založila pobočky v Polsku a Maďarsku a v nejbližších dnech vstoupí i na další zahraniční trhy. „Systém YETI je klíčovým prvkem sítě INSIA, proto mě velmi těší aktuální připojení společnosti Kyberie. INSIA tak získává ještě lepší pozici pro mezinárodní expanzi. Zvýšení podílu Marsh v INSIA jasně odráží náš závazek podporovat obchodní model INSIA v Evropě“, řekl Richard Radford, generální ředitel Marsh CEE & CIS a člen dozorčí rady INSIA.

INSIA

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

26.11.2012INSIA oslavila 20 let výjimečně úspěšným rokem
21.11.2012Co se upeklo na 4. výroční konferenci INSIA?
05.11.2012INSIA v Londýně vyhlášena národním šampionem
29.10.20127 let v žebříčku nejrychleji rostoucích? Jen INSIA!

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.