Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » INSIA pokračuje v rychlém růstu, aktuálně o 63 %!

INSIA pokračuje v rychlém růstu, aktuálně o 63 %!

16.4.2012, Pojišťovací makléři, Insia a.s.

INSIA pokračuje v rychlém růstu, aktuálně o 63 %!

INSIA, největší síť pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě, pokračuje v dynamickém růstu. Podle auditované účetní závěrky dosáhla INSIA v roce 2011 výnosů z provizí 477 mil. Kč.

Po započtení mimořádných výnosů v souvislosti s přechodem na US GAAP dosáhla INSIA výnosů 536 mil. Kč, což znamená oproti roku 2010 rekordní nárůst výnosů z provizí o 63 %.

Ing. Jana Gromanová, finanční ředitelka INSIA a.s., komentuje výsledky slovy: „I přesto, že v roce 2011 pokračoval nepříznivý vývoj na českém pojistném trhu, INSIA vykázala další rekordní výsledky, a to nejen u dosažených tržeb, ale také z hlediska nárůstu počtu členů sítě.“

Úspěch sítě INSIA a také zájem ze stran nových partnerů spočívá v jedinečném konceptu svobodného prostředí. Vizí majitelů a zakladatelů sítě INSIA je vytvořit ideální podmínky pro obchodníky v pojišťovnictví a zároveň jim nechat svobodu podnikání. Všichni partneři INSIA zůstávají po vstupu svobodní a zcela nezávislí. Díky servisu specializovaných oddělení centrály mají členové sítě INSIA volné ruce a mohou tak více pečovat o své klienty.

Významný podíl na úspěchu INSIA má také jedinečný systém YETI, který INSIA vyvinula speciálně pro potřeby pojišťovacích makléřů. YETI je navržen jako přehledné prostředí a jeho hlavním úkolem je usnadnění a urychlení práce makléře.

INSIA v roce 2012 oslaví 20 let působení na českém pojistném trhu a začátek dalšího desetiletí je ve znamení jejího vstupu na evropský pojistný trh.

INSIA

Zdroj: Insia a.s.

Facebook Twitter

Související články

05.04.2012INSIA: Specialista vypořádání provizí
31.05.2012INSIA: Specialista vymahání pohledávek - 1/2 úvazek
02.04.2012Petra Fenclová
05.03.2012INISA: Manažer obchodního oddělení
30.01.2012INSIA: Jaký bude nadcházející rok 2012?

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.