Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » INSIA oslavila 20 let výjimečně úspěšným rokem

INSIA oslavila 20 let výjimečně úspěšným rokem

26.11.2012, Pojišťovací makléři, INSIA a.s.

INSIA oslavila 20 let výjimečně úspěšným rokem

INSIA, největší síť pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě, v listopadu oslavuje 20tileté výročí od založení.

Společnost INSIA vznikla 2. 11. 1992 a dvacáté narozeniny slaví společnost v jednom z nejúspěšnějších roků svého působení.

V roce 2012 vstoupila ve spolupráci se strategickým partnerem, největší makléřskou společností na světě Marsh, i na další evropské trhy. Jako evropská společnost INSIA Europe má od letošního srpna pobočky v hlavních městech Polska a Maďarska a otevření dalších kanceláří plánuje na nejbližší dny v Rumunsku a Itálii.

Mezi další úspěchy INSIA v tomto roce patří ocenění renomovaným auditorem Deloitte, kdy se INSIA jako jediná česká firma umístila mezi nejrychleji rostoucími společnostmi již 7 let v řadě za sebou s růstem 357 % za posledních 5 let.

V Londýně byla odbornou porotou prestižní soutěže European Business Awards INSIA udělen titul „Národní šampion“ po boku firem jako Plzeňský Prazdroj a.s. či Škoda Auto a.s.

Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti, významné jubileum komentuje slovy: „Naším největším oceněním a potvrzením prestiže naší společnosti je rostoucí zájem makléřů o členství v síti, růst výnosů a dynamický rozvoj sítě napříč kontinentální Evropou.

Petr Marek dodává: „Těší nás samozřejmě i fakt, že po 20tiletém působení na trhu jsme se stali největší sítí makléřů s bezmála 1300 aktivních členů sítě.“ a s ročním objemem výnosů z provizí přesahujícím 500 mil Kč.

Dvacáté výročí INSIA oslavovali členové sítě již v polovině října na výroční odborné konferenci INSIAFEST 2012. Obchodní partneři a zaměstnanci se se zástupci INSIA setkali den před dvacátými narozeninami, dne 1. 11. 2012, ve Švandově divadle.

INSIA a.s.

Zdroj: INSIA a.s.

Facebook Twitter

Související články

21.11.2012Co se upeklo na 4. výroční konferenci INSIA?
05.11.2012INSIA v Londýně vyhlášena národním šampionem
30.10.2012INSIA: Ředitel/ka marketingu

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.