Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » INSIA hlásí meziroční nárůst o 69 %

INSIA hlásí meziroční nárůst o 69 %

3.10.2011, Pojišťovací makléři, INSIA, tisková zpráva

INSIA hlásí meziroční nárůst o 69 %

INSIA, největší síť pojišťovací síť makléřů ve střední a východní Evropě, pokračuje v rychlém růstu tržeb. Objem kmene pojistných smluv sítě INSIA v České republice oproti srpnu 2010 vzrostl o vynikajících 69 %.

Proč je INSIA tak úspěšná? Úspěch je podpořen především jedinečným konceptem horizontálního uspořádání sítě, které nabízí ideální pracovní a obchodní podmínky. Členové sítě navíc mohou využívat veškerou administrativní podporu specializovaných oddělení centrály. To vše při zachování naprosté svobody podnikání!

Růst výnosů významně ovlivňuje dynamický rozvoj společnosti, díky němuž se ještě více zlepšila vyjednávací pozice INSIA na trhu. V současné době je v síti registrováno více než 1.000 členů s 240 kancelářemi a jejich počet každým dnem dále stoupá.

Významný vliv na meziroční nárůst zprostředkovaného pojištění má také unikátní technologická platforma - jedinečný internetový software YETI, který vyvinula INSIA speciálně pro činnost svých makléřů. Od září loňského roku využívají makléři sítě INSIA již druhou generaci systému YETI, který jim ještě více urychluje a usnadňuje práci.

Růst sítě neprobíhá pouze na území České a Slovenské republiky. V tomto roce INSIA uzavřela strategické partnerství s největším světovým makléřem Marsh a zahajuje vstup na další trhy v Evropě.

Dynamický rozvoj potvrzuje také opakované zařazení společnosti INSIA mezi 50 nejrychleji rostoucích společností v regionu střední a východní Evropy (Deloitte Technology FAST50CEE).

Více informací o síti INSIA.

Zdroj: INSIA, tisková zpráva

Facebook Twitter

Související články

27.09.2011Vysoký zájem členů sítě INSIA o vzdělávání - INSIAFEST 2011 je již plně obsazen
05.09.2011INSIA prichádza s revolučním produktom: Samostatné poistenie čelného skla
07.06.2011INSIA a Marsh aneb „jak jsme to upekli...“
09.05.2011INSIA roste o 50 % ročně a připravuje další expanzi
05.05.2011Menčík: Výjimečná akvizice se podařila, teď mohu v klidu umřít
26.04.2011Špirakus: Nelehká pozice makléřů na českém trhu
12.04.2011MARSH a INSIA společně vybudují síť makléřů napříč kontinentální Evropou

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.