Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » INSIA a.s. hlásí meziroční nárůst počtu členů o 60 %

INSIA a.s. hlásí meziroční nárůst počtu členů o 60 %

16.1.2012, Pojišťovací makléři, INSIA

INSIA a.s. hlásí meziroční nárůst počtu členů o 60 %

Síť pojišťovacích makléřů INSIA vstupuje do roku 2012 s novými členy a potvrzuje přední pozici  ve zprostředkování pojištění na českém i slovenském trhu.

 

Uplynulý rok byl pro makléře v síti INSIA skutečně přelomovým. INSIA uzavřela strategické partnerství s největším světovým makléřem, americkou společností Marsh, s níž společně připravují rozvoj sítě INSIA v dalších státech Evropy.

 

Během roku 2011 dosáhla INSIA rekordního nárůstu meziročních příjmů a podařilo se nám rovněž obhájit jako jediné z českých firem již po šesté za sebou umístění v prestižním žebříčku společnosti Deloitte, Technology FAST50CE, a to díky jedinečnému systému pro partnery YETI NG. Na konci roku 2011 měla síť INSIA celkem 1127 členů v Česku a na Slovensku

 

Centrála INSIA očekává další dynamický růst celé sítě a vstup na nové trhy. V dubnu 2011 se proto přestěhovala do větších prostor v Paláci FLORA, v Praze na Vinohradech. Vizi INSIA pro rok 2012 komentoval Ing. Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s., slovy: „Úspěchy INSIA opakovaně potvrzují správnost naší jedinečné koncepce, která spolu s vlastním systémem pro makléře YETI NG a širokou podporou členů sítě, zajišťuje stabilitu společnosti. Současnou finanční krizi nepovažujeme za hrozbu, ale především za příležitost, a proto očekáváme v letošním roce další výrazný růst sítě.“

 

Principy spolupráce v síti INSIA, které jsou základem úspěchu INSIA, popisuje otevřeném rozhovoru na webu oPojištění.cz  Klára Capoušková, manažerka rozvoje sítě INSIA v České republice.

INSIA

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

20.03.2012Seminář „Od Agenta k Podnikateli“

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.