Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » FinTV bude online vysílat přednášky z Broker Kongresu 2016

FinTV bude online vysílat přednášky z Broker Kongresu 2016

27.4.2016, Pojišťovací makléři, FinTV

FinTV bude online vysílat přednášky z Broker Kongresu 2016

Jedna z největších vzdělávacích akcí pro finanční poradce a zprostředkovatele, bude i letos vysílána online prostřednictvím stránek FinTV a vy vše můžete sledovat z pohodlí vašich pracovních židlí.

Ve čtvrtek 28. dubna se v pražském Kongresovém centru uskuteční celodenní konference Broker kongres, jedna z největších vzdělávacích akcí pro finanční poradce a zprostředkovatele v Česku. Novinky v oblasti investic a pojištění představí tři desítky zástupců předních finančních institucí. Vybrané přednášky bude možné sledovat živě během online přenosu na internetové televizi FinTV.

Online přenos začíná v 10:45 vystoupením vyhledávaného kouče Jaroslava Homolky, který pomáhá dosahovat lepších výsledků sportovcům i vrcholným manažerům, jeho kurzy absolvovalo na 18 000 lidí. Ve svém vystoupení představí „devět disciplín, které vám pomohou vítězit každý den a posílí vaši přirozenou dravost v práci i v životě.

Vysílání na FinTV pokračuje přenosem ze sálů I - III. Úspěšný běžkař Lukáš Bauer a Petr Šimčák z Pioneer Investmens budou mluvit například o tom, že maximální vytrvalost a stabilní výkon jsou atributy, které ženou dopředu nejen skvělé lyžaře, ale každého z nás a důležité jsou i pro investování.

Většina prezentací se bude týkat inovací a aktuálně diskutovaných témat v pojištění a investicích. Kompletní program najdete zde.

Zdroj: FinTV

Facebook Twitter

Související články

24.03.2016Video: Petr Kučera o registru poradců Elixir
13.01.2016Video: Michelle Hoskin „Poradce si musí vyzkoušet roli klienta“
11.02.2016Video: Josep Soler tvrdí, že poradenství musí být dostupné všem
19.02.2016Video: Podle Paula Stanfielda není "Mezera v poradenství" nevyhnutelná
10.03.2016Video s Petrem Michailovem: "Handlování s provizemi nemá úroveň"
05.02.2016Video: Dušan Šídlo a Výluky v pojišťovacím podhoubí
07.01.2016Video: Phil Billingham „Peníze nejsou poradce, ale klienta“

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.