Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Deloitte - jen tři firmy v Evropě rostou tak vytrvale jako INSIA

Deloitte - jen tři firmy v Evropě rostou tak vytrvale jako INSIA

7.11.2011, Pojišťovací makléři, INSIA

Deloitte - jen tři firmy v Evropě rostou tak vytrvale jako INSIA

INSIA opět potvrdila své postavení dynamické společnosti a jako jediná z českých firem obhájila již po šesté za sebou svoji pozici v prestižním žebříčku společnosti Deloitte, Technology FAST50CE.

Za sledované období INSIA dosáhla celkového růstu tržeb 461 %. Tento úspěch znásobila skutečnost, že šest a více let za sebou se v žebříčku umístily pouze 3 firmy v Evropě a INSIA stojí v jejich čele. Opakovaný růst o stovky procent řadu let po sobě je pro společnosti velmi náročný a udržení pozice není pro firmy s výnosy v řádu stovek milionů korun vůbec jednoduché.

Předseda představenstva, Ing. Petr Marek, komentoval umístění v žebříčku slovy: „Letošní výsledek potvrzuje stabilitu INSIA a její dynamický rozvoj, který bude v nejbližším období pokračovat na dalších evropských trzích. Za opakovaným úspěchem stojí nejen jedinečný program YETI, ale celá filozofie INSIA, kterou je průhlednost, podpora, samostatné fungování a nezávislost všech partnerů v INSIA.“

Umístění v žebříčku Technology FAST50CE je dalším v řadě úspěchů, kterých INSIA v letošním roce dosáhla. Mezi hlavní milníky bezesporu patří rekordní nárůst meziročních příjmů, překročení magické hranice 1.000 členů sítě a zejména pak vstup do partnerství s největším světovým makléřem, společností Marsh.

INSIA
 

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

01.11.2011Makléři INSIA se opět setkali na INSIAFESTU
18.10.2011INSIA představuje 1.000cího člena
10.10.2011INSIA nabízí pojišťovací frančízu na klíč
03.10.2011INSIA hlásí meziroční nárůst o 69 %
27.09.2011Vysoký zájem členů sítě INSIA o vzdělávání - INSIAFEST 2011 je již plně obsazen

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.