Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » Co se upeklo na 4. výroční konferenci INSIA?

Co se upeklo na 4. výroční konferenci INSIA?

21.11.2012, Pojišťovací makléři, INSIA a.s.

Co se upeklo na 4. výroční konferenci INSIA?

INSIA, největší síť pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě, v říjnu pořádala pro své členy již čtvrtý ročník dvoudenní odborné konferenci INSIAFEST.

INSIAFEST, každoroční výroční setkání členů sítě INSIA, letos proběhlo ve dnech 18. – 19. října v NH Congress hotelu v Olomouci. Dvoudenní konference se zúčastnilo 230 účastníků, českým partnerem 4. ročníku byla již podruhé Česká pojišťovna a.s. a slovenským pak ČSOB poisťovňa a.s.

Po oficiálním zahájení se účastníci konference přesunuli do jednotlivých konferenčních sálů, ve kterých probíhala odborná část programu. Makléři si složení svého odborného programu volili sami ze široké škály témat. Program byl sestaven tak, aby se každý obchodník mohl zúčastnit přednášek, které ho zajímají a které mu usnadní práci.

Velká část obchodníků si tak doplnila informace k aktuálním informacím z pojistného trhu, přicházející důchodové reformě či vývoji hypoték. K seminářům s velkou účastí patřily semináře strategického partnera Marsh a psychologické semináře související s náborem nových obchodníků a získávání klientů.

INSIAFEST ale není jen o vzdělávání, nabízí také prostor pro neformální setkávání, předávání zkušeností a znalostí v průběhu pauz a během zábavné večerní části.

Letošní večerní atmosféra se nesla v duchu oslav 20. narozenin, které INSIA slaví začátkem listopadu. Nechyběly krásné tanečnice, souboj bojovníků Star Wars, laser show a o půlnoční překvapení se postaralo Duo Robots. Účastníci setkání si mohli zavzpomínat na technické vymoženosti používané v průběhu posledních 20 let. K vidění byly klasické počítače, první mobilní telefony a další pracovní pomůcky. Oslavy vyvrcholili i nakrojením a ochutnávkou čerstvě upečeného UV dortu:) 

A jak to vlastně probíhalo?

Průřez výroční konference makléřů INSIA si můžete prohlédnout na videozáznamu.

Velká účast z řad členů sítě INSIA potvrdila význam pravidelně pořádané konference a zájem obchodníků o další vzdělávání, nové informace a poznatky z oboru.

INSIA a.s.

Zdroj: INSIA a.s.

Facebook Twitter

Související články

05.11.2012INSIA v Londýně vyhlášena národním šampionem
30.10.2012INSIA: Ředitel/ka marketingu
29.10.20127 let v žebříčku nejrychleji rostoucích? Jen INSIA!
15.10.2012Vlastní makléřská firma „na klíč“? Ano, nově s INSIA!

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.