Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » AAA AUTO Group získává od ČNB licenci pojišťovacího agenta a makléře

AAA AUTO Group získává od ČNB licenci pojišťovacího agenta a makléře

11.8.2011, Pojišťovací makléři, AAA Auto

AAA AUTO Group získává od ČNB licenci pojišťovacího agenta a makléře

V souladu s již dříve zveřejněným záměrem získat licenci pojišťovacího makléře, získal INEX Broker a.s.1, 100% dceřiná společnost AAA Auto Group N.V., od České národní banky dne 9. srpna 2011 licenci pojišťovacího agenta a makléře.

Strategickým záměrem společnosti AAA Auto Group N.V. pro získání licence prostřednictvím své dceřiné společnosti bylo:

  • rozšíření prodejních kanálů, prostřednictvím kterých společnost své pojistné produkty nabízí, také o call centrum a webový portál,

  • nabídka kompletního portfolia kvalitních pojistných produktů za výhodných finančních podmínek jak klientům skupiny tak i novým zákazníkům mimo skupinu AAA AUTO.

Prostřednictvím licence udělené Českou národní bankou bude INEX Broker nabízet své služby a spolupracovat s místními pojišťovnami také na Slovensku.

1 Jedná se o dceřinou společnost přejmenovanou z původního obchodního názvu společnosti KAPITÁL AUTOMOTIVE a.s., 100% dceřinou společnost AAA Auto Group N.V.

Zdroj: AAA Auto

Facebook Twitter


Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.