Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Pojišťovací makléři » 7 let v žebříčku nejrychleji rostoucích? Jen INSIA!

7 let v žebříčku nejrychleji rostoucích? Jen INSIA!

29.10.2012, Pojišťovací makléři, INSIA a.s.

7 let v žebříčku nejrychleji rostoucích? Jen INSIA!

Deloitte, mezinárodní auditorská a poradenská společnost, zveřejnila minulý týden výsledky každoroční prestižní soutěže Technology FAST50CE, ve které INSIA potvrdila své postavení dynamické společnosti. Jako jediná z vyhodnocených českých firem obhájila umístění v žebříčku již po sedmé v řadě za sebou. 

Za posledních 5 let dosáhla INSIA celkového růstu tržeb 375 % a umístila se díky svému unikátnímu modelu svobodného prostředí pro makléře a programu YETI mezi 50 nejrychleji rostoucích společností v celé střední Evropě. Velkým úspěchem je nejen výše růstu, ale především skutečnost, že INSIA je jedna ze dvou středoevropských společností, které se v žebříčku umístily rekordních sedm let za sebou.

Výkonná ředitelka, Mgr. Petra Fenclová, komentovala výsledky slovy: „Velmi si ceníme opětovného obhájení pozice v TOP 50. Výsledek pro nás již sedmého ročníku je potvrzením správnosti filozofie INSIA. Dynamický rozvoj a růst sítě jde ruku v ruce s rostoucím zájmem o vstup do sítě INSIA. Našim partnerům poskytujeme na trhu jedinečný koncept synergie svobodného podnikání a podpory centrály.“

INSIA, která v letošním roce vstoupila i na další evropské trhy, dosáhla dalšího mezinárodního úspěchu. Obdržela nominaci do druhého kola prestižní soutěže European Business Awards a byla nominována mezi národní finalisty.

Vyhodnocení evropské soutěže podnikatelů se také blíží a proběhne již tento týden.

INSIA a.s.

 

Zdroj: INSIA a.s.

Facebook Twitter

Související články

15.10.2012Vlastní makléřská firma „na klíč“? Ano, nově s INSIA!
08.10.2012INSIA: Specialista reklamací
05.10.2012INSIA: Manažer rozvoje sítě
02.10.2012Významný brněnský makléř novým členem INSIA
24.09.2012INSIA vstoupila do Polska a Maďarska

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.