KDO JE KDO » Lidé » Zdeněk Reibl

Zdeněk Reibl

3.2.2014, Lidé, RESPECT

Zdeněk Reibl
Generální ředitel a předseda představenstva RESPECT, a.s. Ing. Zdeněk Reibl, MBA

Absolvent VŠE, fakulty Mezinárodních vztahů a University of Pittsburgh, kde získal titul MBA. V roce 1993 založil makléřskou společnost RESPECT, a.s., která patří mezi největší hráče na českém a slovenském trhu v oblasti pojištění komerčních a industriálních rizik. V rámci společnosti RESPECT založil v roce 2010 vlastní vzdělávací akademii RESPECT ACADEMY, která poskytuje vysoce kvalitní a profesionální vzdělávání zaměstnancům, zájemcům z řad klientů a veřejnosti. Je členem světové sítě pojišťovacích makléřů UNiBA a členem Asociace českých pojišťovacích makléřů. Jeho životní motto: „Víte-li co chcete, určitě toho dosáhnete.“

rozhovor

RESPECT

LinkedIn profil

Zdroj: RESPECT

Facebook Twitter

Související články

26.01.2014Pojistit umí každý, odškodnit už nikoliv
10.06.2013TOP 5 nejlepších: Základem jsou dlouhodobé vztahy s klienty i partnery
03.06.2013Pojišťovací makléři aktivují své krizové plány
23.05.2013Pojišťovna roku 2012: Vítězi jsou Kooperativa, Pojišťovna ČS a ERV
14.06.2011Aon prodal společnosti RESPECT část své firmy za 8,3 mil. Kč
30.10.2009Vývojové trendy v poistovnictve III.

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.