KDO JE KDO » Lidé » Zdeněk Prchlík

Zdeněk Prchlík

19.8.2015, Lidé, AIG

Zdeněk Prchlík

Zdeněk Prchlík je obchodním ředitelem AIG Europe Limited, organizační složka pro Českou republiku. Ve své pozici se zaměřuje zejména na rozvoj, řízení a implementaci obchodní strategie AIG a optimalizaci a rozvoj spolupráce s jednotlivými distribučními kanály. To vše v úzké spolupráci s jednotlivými produktovými týmy.

Zdeněk Prchlík je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a působí v oblasti korporátního pojišťovnictví již více než 12 let. V roce 2010 nastoupil do AIG na pozici manažer prodeje a v roce 2012 byl povýšen na pozici vedoucí distribuce a marketingu. Od ledna 2015 působí v roli obchodního ředitele.

Předtím pracoval v České pojišťovně na několika pozicích zaměřených na spolupráci s korporátními klienty.

V průběhu své kariéry získal bohaté zkušenosti v oblasti spolupráce s jednotlivými distribučními kanály i s prodejem finančních produktů korporátním klientům.

K jeho zálíbám patří fotbal, basketbal, aikido a také golf.

LinkedIn profil

Zdroj: AIG

Facebook Twitter

Související články

06.05.2015Pojišťovna AIG bude používat v USA drony k mapování míst katastrof
12.03.2015O pojištění únosu s odborníkem AIG pojišťovny
13.01.2015Zdeněk Prchlík se stal obchodním ředitelem AIG Europe Limited
02.12.2014Průzkum AIG: roste počet makléřů, kteří by pojišťovnu doporučili
05.08.2014AIG vykázala za druhé čtvrtletí 2014 čistý zisk ve výši 3,1 miliardy dolarů  

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.