KDO JE KDO » Lidé » Zbyněk Marjanko

Zbyněk Marjanko

12.1.2016, Lidé

Zbyněk Marjanko

Externí redaktor oPojištění.cz

 

Zbyněk Marjanko vystudoval Evangelickou teologickou fakultu Univerzity Karlovy (Mgr.; r. 2000) evangelická teologie. V současné době zde působí na Katedře etiky ETF UK jako doktorand.

Tématem jeho disertační práce jsou Etické rozměry v současném pojišťovnictví.

V obchodní sféře se pohybuje od r. 1994. V pojišťovnictví působí jako pojišťovací zprostředkovatel od r. 2009.


Je křesťanem, příležitostně vede evangelické bohoslužby.

Facebook Twitter

Související články

17.12.2015Jak funguje pojišťovnictví v Islámských zemích? A co má společného s P2P v Evropě?

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.